4Story Bankacının Ricası

'Oyun Bölümü' forumunda CalviN tarafından 23 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. 4Story Bankacının Ricası

Görev veren: Bankacı Nebekron

Seviye Aralığı: 6
    Görev Hedefi

Nebekron'un çaldigi Pokwood elmalarini tekrar geri almalisin. Elmalari alabilmek için Nosrati nöbetçi kulesi yakininda bulunan Primat hirsizlarini haklamalisin. Çalinmis olan sekiz Pokwood elmasini misir çiftliginde seni bekleyen Karus'a götür. -

* Topla 8x Pokwood'un Elması
    Tanımlama
    Bankacı Nebekron:

Ah, lanet olsun! Nostrati gölü yakininda Primat Hirsizi , gözcülerin bana emanet ettigi Pokwood'un Elmasini çaldi. Bu iliskimizi oldukça etkileyecektir. Bu elmayi misir çiftligi önünde bekleyen Karus'a vermeliydim. [Oyuncu İsmi], bana yardimci olur musun? Lütfen!
    [Oyuncu İsmi]:

Evet? Senin için onlari bulacagim!
    Bankacı Nebekron:

Ah, çok çok tesekkür ederim! Tam olarak sekiz tane Pokwood Elmasi vardi. Bu lanet olasi Primat hirsizlari. Pokwood elmalarini onlardan al ve misir çiftligi önünde bekleyen Karus'a götür. Sana güveniyorum, [Oyuncu İsmi]. Tekrar çok tesekkür ederim.
    Görev Ödülü

* Tecrübe: 487EP.
    * 397[​IMG]

Sonuç Metni

Ah, aciktim...Aslinda Nebekron'un çoktan gelmis olmasi lazimdi...Stoklar bitmek üzere. Nerede kaldi acaba? Aman ya, korkuttun beni! Ne ara geldin sen? Gelecegi görme yeteneklerim sanirim en iyi zamanlarinda degiller...Ihtiyaçlari karsilayan kimse olarak çok çalismak lazim. Elimden gelenin en iyisini yapacagim. Hahaha....

Ah, bunlar Pokwood'un Elmalari! Nebekron'mu yolladi seni? Sorun mu çikti? Uzun süredir seni bekliyorum. Bu Pokwood elmalari gerçekten çok güzel! Cilde de gerçekten çok iyi geliyor!