47. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali

'Medya Bölümü' forumunda Ezlem tarafından 17 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

 1. 47. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali

  47. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali Uluslararası Uzun Metraj Film Yarışması'na seçilen filmler açıklandı.


  Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin desteği ile Antalya Kültür Sanat Vakfı tarafından düzenlenen Altın Portakal'ın uluslararası dalında bu yıl Avrupa ve Asya'dan 2009 ve 2010 yapımı 11 film yarışacak.
  Festival'de yarışacak uluslararası filmler ve yönetmenleri şöyle:
  'The Clash of Civilization Over An Elevator In Piazza Vittorio / Vittorio Meydanı'nda Bir Asansörde Medeniyetler Çatışması (Isotta Toso), Dooman River / Tumen Nehri (Zhang Lu), The Mosquito Net / Sineklik (Augisti Villa), Hitler in Hollywood / Hitler Hollywood'da (Frédéric Sojcher), 180º (Cihan İnan), Ceasefire / Ateşkes (Lancelot Von Naso), Denizden Gelen / Brought by The Sea, Echoes of The Rainbow / Gökkuşağının Yankısı (Alex Law), The Albanian / Arnavut (Johannes Naber), Silent Soulus / Suskun Ruhlar (Aleksei Fedorchenko), Circus Columbia / Güzel Bir Hayat Düşlerken (Danis Tanovic).

  Bu arada İtalyan sinema oyuncusu Claudia Cardinale de Altın Portakal Film Festivali'ne davet edildi. Ünlü oyuncu daveti kabul ederse ekip arkadaşlarıyla birlikte başrolünde oynadığı 'Signora Enrica'nın galasında ve festival programı kapsamında onuruna düzenlenecek etkinliklerde hayranlarıyla buluşturulacak.
   
Yükleniyor...
- Uluslararası Antalya Altın Forum Tarih
47. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali Ödülleri Medya Bölümü 17 Ekim 2010
Türkiye, uluslararası saat dilimlerine göre kaç numaralı dilimlerde yer almaktadır? Sosyal Konular 3 Temmuz 2016
Ankara Uluslararası film Festivali'nde Hamlet seçkisi Medya Bölümü 29 Nisan 2016
Uluslararası kartvizit ölçüleri Sorun Cevaplayalım 26 Mart 2015