4. Yıl Kutlamalarımız

'Eğlence' forumunda Aysell tarafından 27 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

1. Bildiğiniz gibi dün akşam forumumuzun 4. yılını kutladık. Eeee 4. yıl kutlanır da resim çekilmez mii?

4.yıla yakışır bi şekilde yayınımıza 4 DJ'le başladık. Kimlerdi peki onlarr?
    Güsellik Abidemmm (HazaN)
    Şekerciiiiimm (WisH)
    ve tabiki adminimiz Yarenimmmm
    He bir de 4. olarak ben vardım tabi :)

2. Cevap: 4. Yıl Kutlamalarımız

Daha sonra DJ_Cemil yayını aldı ve bize harika şarkılar çalıp anonslar yaptı. Kendisine tekrar teşekkürler.:f40:

DJ_Cemilden sonra yayına tekrar el koyan bizler 5. DJ olarak aramıza patronu da aldık:f40: Patroncum sen de anonsa katıldın ya ölsem de gam yemem artık :f30:

Ve o anda anasayfamızın durumuuu. Benim güzelliğim orda dururken online olan 57 üye de gözünüze çarpıyor mu bilmem ama?:)

Daha nice kutlamalarda birlikte olmak dileğiyleee. Sizi seviyorummm..:f91:

3. Cevap: 4. Yıl Kutlamalarımız

Gerçekten çok güzel bir geceydi.Emeği geçen ve geceye katılan herkese teşekkürler.İyiki varsınız...
    Resimler harika çıkmış Küçüğüm ellerine sağlık ;)
    Bak yine duygulandım :f23:

4. Cevap: 4. Yıl Kutlamalarımız

Harika bir geceydi.Geç saatlere kadar bizlere yayın yaptığınız için teşekkürler..:f118::)

5. Cevap: 4. Yıl Kutlamalarımız

:( bu güzelliği yaşayamadığım için nasıl üzgünüm anlatamam ki :( dün gece aklım hep buradaydı ama maalesef ben yoktum şans işte bişeyi çok istediğin zaman olur derler ya bende de tam tersi oluyor bişeyi çok istersem kesinlikle olmuyor neyse nasip diye avutuyorum kendimi 5. yılda yaşarım bu güzellikleri umarım

6. Cevap: 4. Yıl Kutlamalarımız

Harika bir geceydi. Şahsım adına çok eğlendim.Fotoğraflarla da bu güzel geceyi ölümsüzleştirdik. Katılımda bulunan bizleri yanlız bırakmayan tüm dostlarımıza sonsuz teşekkür ederim.Ellerine sağlık foto şipşak şekercim :f196:

Üzülme Lal. Bazen çok istediğimiz şeyler olmuyo ama bizler aynı tadı sizlere tekrar yaşatmak için elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Yıldönümümüz yılda bir kez olsada bundan sonra 3 ayda bir dostluk gecelerimiz ve şenliklerimiz olacağı haberini müjdeleyim size.

7. Cevap: 4. Yıl Kutlamalarımız

Evet bende dÖrdÜncÜ yila davetlİ olarak katildim
    radyo adina gÜzeldİ sİzler gÖrdÜm vede anladimkİ Çok eĞlendİnİz
    tabİİ ben İlk katildiĞim İÇİn bİraz ne olduĞunu anlayamadim
    umarim bundan sonrakİ yayinlara katilirim arkadaŞlarla beraber
    eĞlenİrİm hepİnİzİ emeĞİnİzden dolayi kutluyorum daha nİce beraberce
    yildÖnÜmlerİne tabİİ benİ davet eden wİsh de tŞk ler.

8. Cevap: 4. Yıl Kutlamalarımız

Ben kutlayamadım ama ablam kutlarken radyodaki herkezi keyifle izledim..

9. Cevap: 4. Yıl Kutlamalarımız

Güzel bir kutlamaydı...Emeği gecenleri kutluyorum..Çemişgezekli seni de kutluyorum.. :f30::f30::f30:

10. Cevap: 4. Yıl Kutlamalarımız

Kutlama harikaydıı.. :D Özelliklede 4 dj aynı anda yayin yapinca :D
    Anasayfadaki resimde çıkmamışım çok üzüldüm yani :( Hep o gıcıık ablam yüzünden.. :D ('' küLkedisi '' )
    Nickini de deşifre ediyimde herkez görsün o gıcığın kim olduğunu .. :D

Teekk kelimeyle ''Süperrrrrr'' di.. :DD

11. Cevap: 4. Yıl Kutlamalarımız

5,10 dk. katılmış olsamda harikaydı :)
    Teşekkürler..