3G için yeni telefon alacaklar dikkat

'Teknoloji Haberleri' forumunda Pardus tarafından 30 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

 1. 3G teknolojisinin başlamasıyla telefon değiştirmeyi düşünenler bu sistemden tam anlamıyla yararlanmak içn alacakları telefonlarda öncelikle şu özellikleri aramalı:
  [​IMG]

  1- Görüntülü konuşma hizmeti için telefonun ön yüzünde de kamera bulunmalı. Arkadaki kamera ile sadece fotoğraf çekiliyor.

  2- Tek taraflı, ancak öne çevrilebilen cihazların arkadaki kameraları da kullanılabilir. Görüntülü konuşmak isteyenler için şart.

  3- Telefonda dahili modem cihazı olmalı. Bilgisayar bağlantısı bununla yapılıyor. 3G'nin hızlı internet getirmesi önemli avantajı.

  4-Televizyon yayınlarını tatminkar izlemek için ekran çözünürlüğü yüksek bir cihaz seçin. Geniş ekranlı cihazlar daha işinize yarar.

  5- Tuşlu yerine dokunmatik ekranlı telefonlar daha geniş görüntü sunabildiği için TV izlemek isteyenler için daha uygun olacaktır.

  6- Sistem. telefonların şehirde telefonla adres bulmasına doğru gidiyor. GPS özellikleri gelişmiş telefonlar öne çıkacak

  7- 3G'li cepler eski teknolojiye göre daha pahalı. 280 TL'den 2 bin TL'ye çeşitleri var. Garanti belgesi ve servis ağı sorun.

  8- Telefon almadan önce detaylı model ve pazar araştırması yapmayı ihmal etmeyin. Arkadaş tecrübelerinden yararlanın.

  9- GSM operatörleri kampanyalı 3G telefonlar satmaya başladı. Özellikle bu hafta pazara yeni ürünler çıkacak, takip edin.

  10- Kişsel kullanımınızı gözardı etmeyin. İnternet mi, mobil TV izlemek mi, sizin için hangisi önemli onu belirleyin.

  (Akşam)
   
Yükleniyor...
- için yeni telefon Forum Tarih
Yeni ehliyet sistemi için gerekli evraklar nelerdir 2016 Haberler 7 Ocak 2016
yeni doğmuş bebek için tebrik mesajı Güzel Sözler 26 Kasım 2014
Yeni doğan bebek için hayırlı olsun mesajları Güzel Sözler 29 Mayıs 2014
kapalı bayanlar için Yeni elbise modelleri Sorun Cevaplayalım 15 Mayıs 2014