3. Antalya Televizyon Ödülleri Sahiplerini Buldu

'Haberler' forumunda Blizzard tarafından 22 Nisan 2012 tarihinde açılan konu


  1. [​IMG]


    Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Kültür Sanat Vakfı'nın ortaklaşa düzenlediği 3. Antalya Televizyon Ödülleri sahiplerine verildi.

    Jüri başkanlığını Faruk Bayhan'ın yaptığı 3. Antalya Televizyon Ödülleri'nde ödül alan isimler şöyle oldu:
    En iyi Dram Dizisi: Hayat Devam Ediyor

    En İyi Komedi Dizisi: Yalan Dünya

    En İyi Gençlik Dizisi: Elde Var Hayat Sınav

    En İyi Dönem Dizisi: Muhteşem Yüzyıl

    En İyi Dram Dizisi Kadın Oyuncu: Ayça Bingöl (Öyle Bir Geçer Zaman Ki)

    En İyi Dram Dizisi Yardımcı Kadın Oyuncu: Meral Çetinkaya (Öyle Bir Geçer Zaman Ki)

    En İyi Dram Dizisi Erkek Oyuncu: Erdal Beşikçioğlu (Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi)

    En İyi Dram Dizisi Yardımcı Erkek Oyuncu: Hüseyin Avni Danyal (Öyle Bir Geçer Zaman Ki)

    En İyi Dram Dizisi Yönetmen: Yıldız Hülya Bilban (Hayat Devam Ediyor)

    En İyi Dram Dizisi Senaryo: Meral Okay (Muhteşem Yüzyıl)

    En İyi Komedi Dizisi Kadın Oyuncu: Demet Evgar (1 Kadın 1 Erkek)

    En İyi Komedi Dizisi Erkek Oyuncu: Olgun Şimşek (Yalan Dünya)

    En İyi Komedi Dizisi Yardımcı Kadın Oyuncu: Gupse Özay (Yalan Dünya)

    En İyi Komedi Dizisi Yardımcı Erkek Oyuncu: Bartu Küçükçağlayan (Yalan Dünya)

    En İyi Komedi Dizisi Yönetmen: Jale Atabey Özberk (Yalan Dünya)

    En İyi Komedi Dizisi Senaryo: Burak Aksak (Leyla ile Mecnun)

    En İyi Dizi Film Görüntü Yönetmeni: Ercan Özkan (Muhteşem Yüzyıl)

    En İyi Dizi Film Sanat Yönetmeni: Nilüfer Giritlioğlu (Muhteşem Yüzyıl)

    En İyi Dizi Film Müzik: Nail Yurtsever, Cem Tuncer (Öyle Bir Geçer Zaman Ki)

    En İyi Ana Haber Bülteni Sunucusu: Cem Öğretir (ATV)

    En İyi Çocuk Programı: Pepee (TRT Çocuk)

    En İyi Ekonomi ve Sektör Programı: Finans Cafe (CNBC-E)

    En İyi Güncel Sanat Programı: Gece Gündüz (NTV)

    En İyi Haber/Tartışma Programı: Haberaktif (TV 8)

    En İyi Kadın Programı: Derya'nın Dünyası (Kanaltürk TV)

    En İyi Komedi Programı: Koca Kafalar İle Baba Haber Bülteni (Kanal D)

    En İyi Kültür İçerikli Program: Üstün Dökmen'le Küçük Şeyler (Star TV)

    En İyi Magazin Programı: Show Kulüp (Show TV)

    En İyi Sağlık Programı: Doktorum (Kanal D)

    En İyi Sohbet Programı: Muhabbet Kralı (TV 8)

    En İyi Spor Programı: Bizim Stadyum (TV 8)

    En İyi Talk Show/Müzik-Eğlence Programı: Disko Kralı (TV 8)

    En İyi Bilgi/Kültür İçerikli Yarışma Programı: Kim Milyoner Olmak İster (ATV)

    En İyi Şov İçerikli Yarışma Programı: Survivor Ünlüler-Gönüllüler (Show TV)

    En İyi Belgesel Yapım: Yüz Karası Değil, Ekmek Parası (İz TV)