22find Nasıl Silinir?

'Teknik Yardım' forumunda Ceylan tarafından 26 Şubat 2013 tarihinde açılan konu

1. 22find.com Nasıl Silinir Kesin Çözüm

22find.com pek çok tarayıcının başına bela olan bir spyware yazılımı. Bu yazılım bilgisayarınıza yüklediğiniz oyun ve benzeri uygulamalarla geliyor ve kendini işletim sistemine zararsız bir program olarak tanıtıyor. Bu yüzden anti-virüs programları da bu yazılımı göremiyor.Kendini system 32'de konumlandırdıktan sonra arama motorlarınızın ana sayfasını ele geçiriyor ve açtığınızda karşınıza 22find.com sitesi çıkıyor. Sizin de bilgisayarınıza bu virüs bulaştıysa aşağıdaki yöntemle kesin olarak kurtulabilirsiniz.

22find.com silme (tüm tarayıcılar için)

Öncelikle 22 find.com'un kendini konumlandırdığı tarayıcınızın masaüstündeki k ısayoluna sağ tıklayın.

Burada karşınıza çıkacak olan pencereden hedef bul seçeneğini tıklayın.

Ardından hedefin yer aldığı pencere açılacak.

BU pencereden tarayıcınızın ismine sağ tıklayın ve masaüstüne kısayol olarak gönderin.

Eski kısayolunuzu sildikten sonra sorununuz düzelecektir.

BU yolun dışında 2. yol olarak;

Yine tarayıcınızın masaüstündeki kısa yoluna sağ tıklayın özellikler deyin.

Açılan pencerede tarayıcınızın adresinden sonra gelen 22find.com satırını silin.

Uygula deyin ve çıkın.

Bu iki yoldan biriyle sorununuz kesin olarak çözülecektir. Eğer çözülmezse yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz...

2. Cevap: 22find Nasıl Silinir?

masa üstümde 22finde ait hiçbir donanım yok ama google girdigimde hep 22find çıkıo

3. Cevap: 22find Nasıl Silinir?

22 find donanımları masaüstünde bulunmaz. sizin yapmanız gereken masaüstünde bulunan tarayıcınızın ismine (chrome, frefox) sağ tıklayıp yukarda yazılanları uygulamak...Eğer sorununuz çözülmezse bildirebilirsiniz...

4. Cevap: 22find Nasıl Silinir?

hedef bul bilgisayarımda yok ne yapmalıyım??????

5. Cevap: 22find Nasıl Silinir?

chrome da hedef bul diye bir seçenek yok !!!

6. XLeNoNz

XLeNoNz Yasaklı

Cevap: 22find Nasıl Silinir?

bunun amacı nedir bende de olmustu format attım

7. Cevap: 22find Nasıl Silinir?

o kadar zaman uğraştım ki silmek için, az önce yazdıklarınızı aynen uyguladım ve kurtuldum :) teşekkürler arkadaşım