2017 Damar Sözler

'Güzel Sözler' forumunda Burcu tarafından 7 Haziran 2014 tarihinde açılan konu

Etiketler:

1. Soğuk bir kış gecesinde dar ağacına asıldı tertemiz hayallerim. o gün bu gündür hiç ayık gezmedim..!

Beni yalnız bırakın! Lanet olası bazı insanlardan nefret ediyorum.

Zaman ömrümü alıp gitsede sessizce, seni kalbimden alamayacak yeminliyim aşkımın üstüne..

Beddualarımı onda bırakır sevaplarımı yüreğimde saklarım.. masum bir günahsa yaşadığım gururumdan susarım.

Bazıları alışmış durmadan sevgili değiştirmeye. Haklısınız, çünkü biz alışkın değiliz sevmediğimiz Kız’a “seviyorum” demeye….

Senin ortalık malı olmuş yeminlerin, benimse el sürülmemiş hayallerim vardı..!

Kimse bilsin istemiyorum kalbimin kırıldığını. İşte bu yüzden herkesden gizlerim; yüzüm gülerken içimin ağladığını…!

Şimdi bana o kız ölmüş deseler, ben onun için hergün öldüm o bir kere ölmüş çok mu..? derim….

KoLay DeğiLdir.! Uğruna HerşeYinizi Verdiğiniz İnsana Yabancı Gibi Baкmaк.

Ben dosta selami da bilirim yare sevdayı da.. yeter; ki dost yurekli yar vefali olsun…

Beni yarım bırakma, başkasına can olur. Beni yarına da bırakma, can bu belli mi olur…

Gözyaşıyla dolup taşıyorsa gönul mahzenin, demek ki, hayallerin bile yorgun, rüyaların bile hüzünlü…

Bir damla derdin benim.. Bin damla mutlulugum senin olsun.

Dışımda kahkalardan bir suret! İçimde kan ağlayan küçük bir velet..

İçimdeki ben hala sen krizlerinde..

Bundan böle senin gibilere karnım tok! Hayat senin Romeo ama artık juliet yok!

Kimse bana masal anlatmasın çocukken de sevmezdim zaten.

Artık kapıyı çalan ben değilim anne, ruhuma başkası girdi, dünyanın son günü gibiydi sanki tüm dokunduklarım eriyip gitti… Artık o küçük çocuk değilim anne, içime bir canavar yerleşti…

Neye yarar, sözcükler! Kalpleri kanatmaktan başka!

Her gün biraz daha yok ediyorum kendimi! Her gün dibe daha dibe en dibe batmak ne acı! Ben mühim değilim ruhuma iyi bakın!

Yavaş yavaş gidiyor benden hayat; damarlarımdan çekiliyor içimdeki sen! Bense düşüyorum hiçlik ötesi bir hayata…

Şimdi dayanamaz oldum bu yürek sancılarına artık kaldıramıyor bedenim senin uğruna olsa da…

Susmayın biliyorum, ben bir yalan dünyada gürültülü yaşadım, sessizce ölüyorum.”

Bitti demekle bitmiyor bir şeyler kalıyor yürekte.

Vakit kitlendi, zamanın bile zamanı kalmadı, neredesin?

Her seçiş, bir vazgeçiştir.

Canım sıkkın bu aralar kendi dünyamın çaresizliği içerisinde dalıp gidiyorum.

Seni seninle yaşamak istiyorum, tek başıma değil!

Ne kurulacak bir hayal bıraktın, nede yaşanacak bir hayat…

Hayat da filmler gbi olamaz mıydı? Her şey masalsı, eksiksiz acısı bile değerli…

Benden nefret edin çünkü sizden değilim…arkamdan hep küfredin…ben kendime kefilim, dünyalarımız farklıdır anlaşamayacağız eminim…

Ben senin duymak istemediğin her şeyim. Bilipte olmasını istemediğin her kesinlik ben’im!

Düşlerimde puslu bir intikam bileklerimde bayat bir intihar oysa ölünecek bir şey yokmuş sen gidince yaşanacak bir şey olmadığı kadar!

İyiliğe dair ne varsa satmış insan oğlu şeytana…

Bilmezler yalnız yaşamayanlar nasıl korku verir sensizlik insana; insan nasıl konuşur kendisiyle; nasıl koşar aynalara. Bir cana hasret, bilmezler…

Bir göz yası akıttım uğrunda yine…yine seni anımsadım ve ağladım. Ama son gözyaşlarım…sanma ki seni unuttuğumdan! Seni ölene kadar seveceğim derdim ya hep söz seveceğim o ana dek!

Bırakıp gittin beni…seni unuttum sanma, zaman alışmayı ögretti belki ama unutmayı asla…

Bir gün sen de beni ararsın. Bir hasret seni yakar, deli bir özlem sarar ağlarsın: geri dönmek istersin, eski bir şarkı yakar birden, gözlerin dolar ağlarsın elimde değil unutmak seni, kaçsam da kovalar anılar beni boş hayallere sarılır gibi kolay mı unutmak biranda seni.

Yine gecenin sensizliğindeyim. Yıldızlar kadar uzaksın bana. Öylesine istiyorum ki ellerini tutmak, gözlerine bakmak. Anladım ki son demindeyim sensizliğin…

Ben seninle toprağa girerim diyenleri çok gördüm ben öyle diyenleri toğrağa hep yanlız göndüm.

Sensizlik bir ok gibi canıma saplanmalı, coşmalı yanardağlar kasırgalar kopmalı, aşkın bir zehir gibi kanımda dolaşmalı, elbette aşk dediğin böyle olmalı…ben imkansız aşklar için yaratılmışım, ne kavuşmayı bilirim ne unutmayı, kayboldum kuytusunda yanlızlıkların, yaşadım en karasını sevdaların…

Eğer birini unutmak istiyorsan onun adını kumlara yaz sabahleyin dalgalarıın ve fırtınanın önü sildiğini göreceksin; eğer birini seviyorsan kalbine yaz ki hiç bir fırtıına ya da dalga onu silemesin!

Bendeki aşk ateşi cehennemi kıskandırır..

İstersem bir adamı bey de yaparım, paşa da ve istersem bir adama dünyayı zindan da ederim biz nabza göre şerbet verenlerdeniz laf kulağıma gelirse, laf getirenin kulağını keser, lafı çıkartana yediririm.

Kıymet bilmeyen kalbe sevgim haram, yolunu bekleyip gelmeyene yazıklar, sevdim deyipte aldatana lanet, beni sonsuza kadar sevene bu Canım kurban olsun!

Her genç delikanlının bir sevgilisi olabilir ama, her genç kızın bir delikanlı sevgilisi olamaz!

Siliyor dünlerimi yine aşk birbaşıma bırakıp da beni duymazlıktan geliyorsun bak.

Sen benden ayrılmaya karar verecek kadar küçüldüysen ben senin uğrunda ölümü göze alacak kadar büyüdüm demektir.

Benim damarlarımda dolaşan kimyasal bir etki sen aşk değilsin güzelim seninki etkiye tepki…

Seni düşündükçe anlıyorum ne kadar şanslı olduğumu ve seni hayal ettikçe hayal ediyorum güzel günleri…

Umudumun adı sensin, sen benim en güzel hayallerimsin, bir hayalim var adını çok sevdiğim oda sensin biricik sevgilim…

Sensiz olacak bir hayatı istemem garip dünyamda, sensizliği yediremem kendime dinletemem kalbime! Sen benim ilk ve son aşkımsın, sen istemesen de!

Uzaklıklar biter sevince, önemli olan kalpler bir olsun her iki yürekte, ben seni bekliyorum umut dolu hayallerimle, haydi tut ellerimi bitsin bu işkence…

Gururuma değil sana yenildim, gözyaşlarımın tek sebebi sensin vicdansız sevgilim…