2016 Yılbaşı kutlamaları mesajları

'Önemli Gün ve Haftalar' forumunda Burcu tarafından 24 Kasım 2015 tarihinde açılan konu

1. Yeni bir yıla girmeye az bir zaman kaldı. 2015 yılını geride bırakıp yeni bir yıla gireceğiz ve herkesin ortak dileği bu yılın insanlığa huzur, mutluluk ve sağlık getirmesi yönünde. Bu konumuzda arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize gönderebileceğiniz birbirinden güzel yılbaşı kutlama mesajlarını bulacaksınız.

2016 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!
    yeni-yıl-1.

Bir yeni yıl gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Yeni yılın kutlu olsun

2016 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2015 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin.. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle..
    yeni-yıl-2.

Yaşamın kaynağı .Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasın! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice mutlu yıllara!

Canım sensin cananım sensin, gözlerim sensin gördüğüm her güzellikte bir hatıran var sevgilim. Gözlerimde perde oldun gözlerimin tek sahibi sensin nice mutlu yıllara biriciğim..
    yeni-yıl-3.

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle her şey gönlünüzce olsun!

Yine bir yıl başı yaklaşıyor bu yıl başı sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum.
    yeni-yıl-4.

Koskoca bir yıl daha devrildi gitti; keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim…

Düşsüz büyük şeyler yapılamaz. 2016 yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle..

Gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınların sana onu getirmesini dilerim Yeni yılın kutlu olsun.

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi, karbeyaz tüylerinde dostluk var. Mutlu Yıllar...
    yeni-yıl-5.

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.

Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu Yıllar dilerim.
    yeni-yıl-11.

2016 yılının milletimize, devletimize ve tüm Türk İslam alemine hayırlarla gelmesini diler, sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir yıl geçirmenizi temenni ederim.

Umut gelecek yılın eşiğinden fısıldar: "daha mutlu olacak..

Tüm adımlarımızın sağlam olması dileğiyle nice mutlu yıllar dilerim..
    yeni-yıl-6.

Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim. Mutlu yıllar.

Meleklerin kıskanacağı kadar mutlu, tıbbın şaşıracağı kadar sağlıklı, tarihin yazamayacağı kadar güzel ve huzurlu günler geçirmen dileğiyle. Yeni yılınız kutlu olsun.

Sabahın güneşi gözlerinden alır rengini, Saçlarının kokusu gelir esen rüzgarla, bana her şey seni hatırlatır benim her şeyim sensin sevgilim sensiz ben olamam yarım kalırım sevgilim.. Bu Yılda Biz olduğumuz için bir bütün olduğumuz için mutluyum nice mutlu yıllara BiZ olmak dileğiyle mutlu ama çok mutlu yıllar bizim olsun sevgilim..
    yeni-yıl-7.

Her yeniyıl bir başka güzel.. 2016 yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.

Yeni yılda hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Yıllar!

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır yeni yıla ayrı girerken üzüldüğüm. Yeni yılınız kutlu olsun!

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Daha nice yılları beraber geçirmek dileğiyle. Yeni yılın kutlu olsun.
    yeni-yıl-8.

Aşkı en güzel yaşayan seneleri devirmiş ananem ve dedem. Siz hep bana en güzel örnek oldunuz. Yeni yılda da Allah size güzel ömürler versin. Yeni yılımız kutlu olsun.

Yeni yılda melekler sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar sana gelsin. Mutlu Yıllar!

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun. Mutlu ve sağlıklı yıllar!
    yeni-yıl-9.

Sevmekten korkmadığımız, söylemekten utanmadığımız, saygının değerli, düşüncenin önemli, umudun sonsuz olduğu "nice yıllara"

Saat 12"yi yeni yıla vurduğu zaman, düşünce merkezinde dualarla gezdiğimi biliyorum… Yeni yılda dualarımla sevgim üzerinde arkadaşım… Yeni Yılınız Kutlu Olsun…

Paylaşılan bir sevinç iki kat olur, paylaşılan bir acı da yarıya iner. Yeni yılda dostlarınızla, sevdiklerinizle hayatı paylaşmanız dileğiyle Mutlu Yıllar Dileriz!
    yeni-yıl-10.