2016 Taşlı Mezuniyet Ayakkabıları

'Kadınca' forumunda Sezen tarafından 17 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Sezen

  Sezen Editör

  2016 Taşlı Mezuniyet Ayakkabıları
  Okullarda yıl sonu heyecanı yavaş yavaş kendini göstermeye başladı. Hem karnelere yansıyacak notların merakı, hem takdir ya da teşekkür belgesini hakedebilecek miyim düşüncesi başlıbaşına öğrencilerin aklını meşgul ederken son sınıf öğrencileri bütün bunların dışında bir de mezuniyet telaşı yaşıyorlar.

  Hayatlarının belkide en özel gününde hem şık, hem dikkat çekici hem de kusursuz görünmek isteyen genç kızlar bütün bir gecenin size zehir olmasını ve bütün bir geceyi sandalyenizde şişmiş ayaklarla oturarak geçirmek istemiyorsanız yapmanız gereken ayakkabınızı dikkatli bir şekilde seçmek.

  Elbisenize uyumlu bir ayakkabı olsun da nasıl olursa olsun diye düşünürseniz malesef yukarda söylediğimiz gibi bütün bir geceyi dans pistinden uzakta geçirebilirsiniz. Ayağınıza rahat bir ayakkabı seçtikten sonra isterseniz bu ayakkabıyı kendiniz şık ve gösterişli bir hale getirebilirsiniz. Bunu da küçük parlak taşlar alarak ayakkabınıza gönlünüzce yapıştırarak başarabilirsiniz.

  Küçük kalem şeklindeki yapıştırıcılar, renkli minik taşlar ihtiyacınız olan iki malzeme. Beğendiğiniz ama sadeliğinden şikayet ettiğiniz ayakkabılarınızı mezuniyetinize uygun hale getirmek tamamen elinizde. Ayakkabılarınızın isterseniz topuklarını boydan boya, isterseniz burnunu yada yan yüzeylerini bu taşlarla süsleyebilirsiniz.

  Aşağıdaki taşlı ayakkabı modellerinden ilham alabilirsiniz

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
Yükleniyor...
- 2016 Taşlı Mezuniyet Forum Tarih
2016 Gelinlik modelleri kabarık taşlı Moda Rehberi 25 Kasım 2015
Bu yıl cumhuriyetin kaçıncı yılını kutluyoruz 2016 Mustafa Kemal Atatürk 17 Ekim 2016
2016 Ramazan bayram namazı saati Ramazan ve Oruç 3 Temmuz 2016
2016 Güneş Gözlüğünde Yeni Trendler Moda Rehberi 31 Mayıs 2016