2016 Sandalye Giydirme Modelleri

'Kadınca' forumunda Sezen tarafından 18 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Sezen

  Sezen Editör

  2016 Sandalye Giydirme Modelleri
  Özel gün ve gecelerin son yıllardaki konsepti olarak karşımıza çıkan sandalye giydirme 2015 yılında yükselişini sürdürecek gibi görünüyor. Farklı renklerle hazırlanmış cıvıl cıvıl sandalyeler bulunduğu mekana ayrı bir hava katıyor ve misafirler için gerçekten güzel bir sürpriz olabiliyor.

  Özellikle Düğün-nişan törenlerinde sıkça karşımıza çıkan sandalye giydirme sanatı bunları dışında doğumgünü,yılbaşı, mezuniyet partilerinde, ailecek gidilecek yemekler için seçilen mekanlarda da tercih ediliyor.

  Konsepte göre farklılık gösteren süslemelerde genellikle renkli tül kumaşlar ve kurdelalar kullanılırken, canlı çiçek, denizyıldızları, midye kabukları ve ilginç aksesuarlarla görsellik zenginleştirilebiliyor. Konseptin tamamıyla uyumlu sandalye kılıfları kişinin tarzına ve hedefine yönelik olarak da hazırlanabilir. Organizasyonlarda tercih edilen bu yöntemde genellikle beyaz saten kumaşlar üzerine renkli kumaşlar(organze, tül vb) bağlanarak hazırlanır ve farklı aksesuarlar kullanılarak (çiçek,boncuk, kurdele vb) zenginleştirilir.

  Masa düzeni kadar dikkat çeken sandalye süslemeleri mekanın şıklığını bir kat daha arttırmayı amaçlamış ve oldukça da başarılı olmuştur. Saten kumaşlarla sarıp sarmalanan, üzerine farklı dekoratif aksesuarlar uygulanan sandalyelerde farklı modeller bulmak mümkün. Bizlerde sizler için farklı birkaç modeli bir araya getirdik. [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
Yükleniyor...
- 2016 Sandalye Giydirme Forum Tarih
Bu yıl cumhuriyetin kaçıncı yılını kutluyoruz 2016 Mustafa Kemal Atatürk 17 Ekim 2016
2016 Ramazan bayram namazı saati Ramazan ve Oruç 3 Temmuz 2016
2016 Güneş Gözlüğünde Yeni Trendler Moda Rehberi 31 Mayıs 2016
2016 Babet ayakkabı modelleri Moda Rehberi 30 Mayıs 2016