2016 Pratik Saç Örgüsü Modelleri

'Kadınca' forumunda Sezen tarafından 17 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

1. Sezen

Sezen Editör

2016 Pratik Saç Örgüsü Modelleri

Güneş yüzünü bir gösterip bir kaybolurken bayanların saç şekillendirme çalışmaları da hız kazandı. Geçtiğimiz yılın favorisi olarak gösterilen saç örgüleri bu yaz da yine büyük ilgi görecek gibi.

Uzun saçlı bayanların saçıma nasıl bir model versem bugün sorununa çözüm bulmak için kolları sıvadık ve birbirinden ilginç pratik saç örgüsü modellerini bir araya getirip beğeninize sunduk.

Kolay saç örgüsü modeli arayan bayanlar aşağıda ki resimlerden ilham alabilir kendiniz farklı modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Eğer saçlarınızı salmak yerine toplamayı tercih ediyorsanız bugün bir değişiklik yapın ve pratik saç örgüsü modellerimizden birisini uygulamayı deneyin.

Resimler adım adım işlemin nasıl yapılacağını anlatıyor. Bu nedenle fazla zorlanmayacağınızı ümit ediyorum. Eğer takıldığınız bir yer olursa sorabilirsiniz elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.

Unutmayın saçlarınıza ne kadar bakım yaparsanız gününüz o kadar iyi geçecektir. Kendinizi en iyi hissettiğiniz modeli bulmak size kalmış. Benim favorim en sondaki topuzlu olan model. Hem derli toplu hemde örgü ile ayrı bir hava katılmış modele.

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]