2016 Japon Perde Modelleri

'Ev ve Dekorasyon' forumunda Esra Öztürk tarafından 28 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

1. 2016 Japon Perde Modelleri

Hanımların en büyük meraklarından birisidir perdeler nedeni ise herkes bilir ki bir evi gösteren, mobilyaya hayat veren, güne iyi başlamanızı hatta gün içerisinde canlı hissetmenizi sağlayan en önemli aksesuardır belkide. Renk renk, model model perdelerden bugün Japon perdelere bir göz atmak istedim. Perdelerimin zamana yenik düştüğünü düşündüğüm bir anda soluğu perdecimde aldım ve her bayan gibi kendimi o tüller o perde modelleri arasında kaybettiğimi kabul etmeliyim.

Uzman bir görüş almanın bu noktada faydalı olacağını düşündüğüm için biraz yardım aldım ve geniş pencerelerde japon perdenin çok hoş duracağı konusunda ikna oldum. Neymiş bu Japon perde diyenler için anlatayım. Camlarınız Fransız Cam ise o zaman mutlaka bir Japon perde düşünmelisiniz. Japon perdeler yana doğru açılır ve kapanırlar. Banları geniş ve sabittir ve farklı malzemelerden üretilebilmektedirler. Buda ayrı bir avantajdır. Hasır, ahşap ve farklı her tür kumaştan Japon perde hazırlatmanız mümkündür.

Geniş camlar için mükemmel bir görüntü oluşturan japon perde modelleri

japon perde 2016.

japon perde modeli 2016.

japon perde-2- 2016.