2016 babalar günü mesajları

'Önemli Gün ve Haftalar' forumunda Burcu tarafından 20 Kasım 2015 tarihinde açılan konu

1. babalar_gunu.

Babanız hayattaysa ne mutlu size çünkü 19 Haziran 2016 Pazar günü sizin içinde özel bir gün. Nice şanssız insan vardır o günü buruk geçirecek. Baba olmak zordur aslında. Güçlü olması lazımdır, her zorlukta dik durması gerekir, çocuklarının ve eşinin değerini bilmeli ve onlara insanca bir yaşam sunmaya hazır olmalıdır baba... Kimseye muhtaç olmamalı ve kimseye muhtaç etmemelidir ailesini. İşte bu yüzden zordur baba olmak. Özel bir duygudur bu özel duyguyu yaşayan babalara güzel bir babalar günü mesajı yazmaya ne dersiniz?

2016 babalar günü mesajları

Derdimi, neşemi, mutluluğumu, hüznümü, paylaştığım en iyi arkadaşımsın. Babalar günün kutlu olsun..

Babam olduğun için çok mutluyum, sahip olduğum en iyi arkadaşsın sen. Babalar günün kutlu olsun benim canım babacığım.

Babacığım, sen bir günümde değil her günümdesin. Babalar günün kutlu olsun.

Canım babam, varlığın hep yüreğimi ısıtan sıcak bir güneşti, bu bana mutluluk ve güven verdi. Babalar günün kutlu olsun.

Evimizin güneşi bir tanesisin canım babam, kucak dolusu sevgi ve saygılarımla kocaman öpüyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç verirsin. İyiki varsın canım babam...

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Babalar Günün Kutlu Olsun!

Sevgili babacığım gurbet uzak olsa da kalbin o kadar yakınımda ki bilmelisin... Ellerinden öpüyorum. Sevgiler...

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Babalar günün kutlu olsun Babam.

Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkeksin. Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Babalar günün kutlu olsun canım babacım…

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyiki varsın, Babalar günün kutlu olsun
    babalar-gunu(1).