2015 yeni yıl mesajları kısa

'Güzel Sözler' forumunda Burcu tarafından 5 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. 2015 yeni yıl mesajları kısa

Eşe, dosta, akrabaya, arkadaşa, kısacası sevdiğiniz sevmediğiniz herkese 2015 yılında güzel dileklerde bulunmak isterseniz bu sayfamıza gözatın. iyi seneler...

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

Saatler tam 00:00 olduğunda keşke zaman dursa, 2015 yılını bir kaç saat daha fazla kutlasak ne olur yani çok şeymi istiyorum arkadaş ya :)

Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir 2015 yılı diliyorum..

2015 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dileğiyle... Neşe dolu yıllar...

2015 yılının en güzel saatleri sizlerle olsun, tek derdiniz mutluluk olsun...

Düşsüz büyük şeyler yapılamaz. 2015 yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle..

Hiç hata yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. 2015 yılında hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle mutlu yıllar..

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!

2015 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!

2015 Yılı; Ülkemiz için umutlu, bereketli, 2014'de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dileriz... Nice Yıllara...

yeni_yil_kartlari-9.

Her yeni yıl bir başka güzel.. 2015 yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.

Zaman su gibi akıyor sessizce ve 2015 yılına girerken hissediyorsun yılların ne kadar çabuk geçtiğini. Daha dün gözlerine utanarak bakarken şimdi ellerini tutuyorum.. Seni çok seviyorum nice mutlu yıllara birlikte girelim sevgilim...

Belki ölümsüz değilim ama ölümsüz bir aşkım var sana karşı ne 2015 yılı nede daha sonrakiler bitiremez içimdeki bu aşkı seni çok seviyorum sevgilim.. Nice Mutlu Yıllara

Ateşim sen ol yanan ben olayım, rüzgarım sen ol küllerin olayım, denizim ol sahilin olayım, Sen 2015'im ol bende sana en güzel hediye olayım :) Nice Mutlu Yıllara canım sevgilim

Mesele Yıl Başını Kutlamak değil Yeğen, Mesela Yeni Yıla girerken bile seni unutmadığımı göstermek :) Yeni Yılın Kutlu Olsun.. Nice mutlu yıllara..

Bu Yıl adım adım sona yaklaşırken, 2015 yılının en güzel yıl olmasını dilerim. O Kadar güzel olsun ki sen bile kıskan o derece güzel olsun yani :) Nice mutlu Yıllara canım...

2015 yılına dakikalar kala sana önce sağlık sonra mutluluk, huzur, şans ve tüm güzelliklerini doyasıya yaşayacağın bir yıl geçirmeni dilerim. 2015 Yılı Sana ve ailene, sevdiklerine mutluluk vermesi dileği ile MUTLU YILLAR...

Bu senenin sonunda yanınızda olamasamda en içten ve samimi duygularımdan dökülen mesajımla yanınızda oldupumu bilmenizi isterim. 2015 Yılı Senin ve sevdiklerinin yılı olmasını temenni ederim. Yeni yılını kutlarım.

Mesafeler olsada aramızda, kalpleri ayırmaya yetmez, gözlerinin baktığı yerdeyim... Şuan yanında değilim ama koskoca 2015 yılını birlikte bitireceğiz. Mutlu yıllar kalbimdesin unutma bunu..
    Kalbim attığı sürece herzaman yanındayım, gözlerim gördüğü sürece bilki unutulmayansın, en güzel yıllar seninle olsun, nice mutlu yıllarda birlikte olmak ümidiyle...

2015 yılına ramak kala yüzünden gülücükler, hayatın süprizlerle, yaşamında sağlık ve huzur daima seninle olsun. 2015 yılı sana en hayırlı YIL olsun.. Nice yıllara canım..

Kalbinden Huzur, yüzünden gülücükler ve hayatında tüm güzelliklerin seninle olması dileği ile 2015 yılı sana ve sevdiklerine huzurlu mutlu bir yıl olmasını dilerim, nice birlikte güzel yıllara..

Dert ve acılardan uzak, yalan ve nankörlüklerden uzak, sevginin, huzurun, aşkın, en önemlisi sağlığın hep seninle olacağı bir yıl dilerim. 2015 yılı sana ve sevdiklerine huzur getirmesini temenni eder yeni yılını kutlarım..

Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle...

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.