2015 yeni yıl Kutlama mesajları

'Güzel Sözler' forumunda Burcu tarafından 6 Aralık 2014 tarihinde açılan konu


 1. yeni yıl mesajları kutlama Mesajları 2015

  2015 Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınız kutlu olsun.

  2015 Yılında yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

  2015 Yılında Kendinizle barışık yepyeni bir yıl diliyorum

  Her yeni yıl bir başka güzel.. 2015 yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. 2015 Yılında başarılar sizinle olsun.
  yeni-yıl-resimli-mesajlari_9.

  Yeni Amaç, Yeni Düşler, Yeni Başarılar Her zaman Sizleri Bekliyor. Hataları unutun. Şüphesiz Başarı sizindir. 2015 Yeni Yılınız kutlu Olsun

  Gitti 2014 Geldi 2015 Değişim zamanı, yeni yılda değişen şeyler hayatınızda hep olumlu olsun.

  Yeni Yılınızda Yuvanızda mutluluk hiç eksik olmasın. Nice senelere..

  2015 Umut yılınız olsun sağlık güzellikler sizinle olsun.

  2015 Yılınız huzurlu olsun Rabbim yar ve yardımcınız olsun..

  yeni-yıl-resimli-mesajlari_8.

  2015 Yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. Mutlu huzurlu ve sağlıklı seneler.

  2015 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!

  Önümüzdeki yıl öyle bir yıl olsun ki, bitirmek üzere olduğumuz bu yılın tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle.

  Seninle geçirdiğimiz her yıl ömrüme ömür katan en güzel senelerdi. Yanında zamanın durduğu karımla daha nice senelere. Yeni yılımız kutlu olsun karıcım…


  YENİ YILDA; Hayatı tutabilmek, Sevgiyi kaçırmamak, Keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez... Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine... MUTLU YILLAR!!

  Yeni gelen 2015 Yılında huzur mutluluk umut ediyoruz.içimizi tatlı bir heyecan kaplıyor.Heyecanımız coşkuyla birleşip sonsuz huzur ile birleşiyor.

  yeni-yıl-resimli-mesajlari_15.

  Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır yeni yıla ayrı girerken üzüldüğüm. 2015 Yeni yılınız kutlu olsun!

  Sıkıntılarımızı,üzüntülerimizi,hastalıklarımızı 2014 ile uğurlayalım,2015 güzellikler,sevinçler,sağlıklı bir ömür getirsin bize..Mutlu yıllar


  Her yeni yıl ,yeni tazelenen sevgilerin habercisidir.2015 yılıda böyle olsun ama hep güzel olsun.Nice yıllara..
  Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Ne diyelim, gelen gideni aratmasın. İyi seneler.

  Her yeni yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. Bu yıl da böyle olsun ama hep güzel olsun. Nice yıllara.

  Keşke dediğiniz herşey bu yılda ayağınıza gelsin.2015 uğur getirsin hayatınıza.Hep gülücükle geçsin yeni yıl,üzüntü,gam,keder kalsın geride.MUTLU YILLAR

  yeni-yıl-resimli-mesajlari_18.

  2015 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!
  Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2015 nolu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle. Mutlu yıllar.


  Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2015 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler!

  Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… 2015 yılınız kutlu olsun…

  Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir 2015 yılı diliyorum..

  Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle...

  Nerede hayat varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm ümitlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu huzurlu yıllar dilerim
  yeni-yıl-resimli-mesajlari_21.

  Meleklerin kıskanacağı kadar mutlu, tıbbın şaşıracağı kadar sağlıklı, tarihin yazamayacağı kadar güzel ve huzurlu günler geçirmen dileğiyle. Yeni yılınız kutlu olsun.


  2015 Yılı bizlere kutlu olsun.. 2015 Yılı sizlere de kutlu olsun.. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun..
  Yeni Yılımız 2015 De , her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar...

  Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, bin bir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun,2015 yılın kutlu olsun.

  2014 geçti gitti. Mutluluğun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hiçbir şeyin seni üzmemesini diler ve 2015 yılını en içten dileklerimle kutlarım.

  yeni-yıl-resimli-mesajlari_222.

  Dertleriniz kum tanesi kadar küçük, sevinçleriniz nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu gününüz ve yeni 2015 yılınız neşeyle dolsun. Mutlu yıllar.

  Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzelliklerin sizinle olması dileğiyle? Nice mutlu yıllara!

  Yine bir yıl başı yaklaşıyor bu yıl başı sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum.
   


 2. Demet

  Demet Editör


  Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğiyle…

  Her yeni yıl bir başka güzel..

  Yeni yıl umut olsun
  Yürekler bulut olsun
  Her sene sağlık, mutlulu
  Hep bizimle olsun.