2015 Öğretmenler günü kutlama mesajları

'Zaman Tüneli' forumunda Eylem tarafından 16 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

1. Eylem

Eylem Editör Site Yetkilisi

2015 Öğretmenler günü kutlama mesajları

Dünyanın en saygın mesleğidir öğretmenlik çünkü geleceği inşa ederler. Yarının sahiplerini hayata alıştırır onları doğru bilgiyle harmanlar geçmişiyle gurur duyan, geleceğine sahip çıkan bireyler yetiştirirler.

Türkiye Cumhuriyetinin mimarı Ulu Önder Atatürk “Milletleri kurtaranlar; yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenden, eğiticimden yoksun bir millet; henüz millet adını almak kabiliyetini kazanmamıştır” diyerek onlara verdiği değeri en iyi şekilde ifade etmiştir.

Bizlerde bir araya getirdiğimiz 2015 Öğretmenler günü kutlama mesajları ile onlara güzel sürprizler yapmanıza yardımcı olmaya çalıştık. İşte birbirinden güzel öğretmenler günü mesajları…

Öğretmen, doğan güneşe benzer. Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur.

Bir ulusun çağdaş ülkeler düzeyine erişebilmesi: eğitim ve öğretimin kaliteli ve bilimsel yöntemlerle yürütülmesi ile mümkün olabilir. Öğretmenler gününüz kutlu olsun öğretmenim.

Dünyanın en değerli varlıkları olan siz öğretmenlerimizin öğretmenler gününü sevgiyle, saygıyla ve hürmetle kutluyoruz.

Geleceğin mimarı olan bizlerin yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakarlığı gösteren siz öğretmenlerimize çok şey borçluyuz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

Siz sevgi elçilerisiniz. Sınıfta yaşama sevinci, toplumda huzur, ülkede barış, meslektaşları arasında demokratlığın simgesisiniz.

En güzel gülleri yetiştiren, hiç yorulmadan, bıkmadan, usanmadan bahçesindeki güllere su verir gibi bizlere kol kanat geren öğretmenlerimiz öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Öğretmenler altın kanatlı kelebeklerdir. Çiçeklerin arasından hiç yorulmadan, devamlı uçarlar. Çiçeklerine toz kondurmamaya çalışırlar.

Baş öğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ten aldığınız meşaleyi onurluca taşıyan ve gelecek nesillere aktaran tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun.

Öğretmenlere çok büyük borcumuz vardır. Çünkü öğretmenlerimiz bize saygı.sevgi,eğitim,temizlik ahlak öğretmeye çalışır. Öğretmenlerimize saygı ve sevgi duymalıyız.! öğretmenler günü kutlu olsun.!!

Öğretmen demek eli öpülesi insan demek ellerinizden öper öğretmenler gününüzü kutlarım.

Ayrı ülkeden 77 çeşit arı gelse 777 çiçeğe konsa hiçbiri sizin kadar olmaz öğretmenim. Öğretmenler gününüz kulu olsun.

Çocuklarımızın Yetişmesinde Büyük Rol Oynayan, Her Türlü Fedakarlığı Gösteren Sizlere Çok Borçluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Vazifenizin Kutsallığı Karşısında Saygı İle Eğiliyorum. Öğretmenler Gününüzü Kutlar, Sağlık, Mutluluk Ve Esenlikler Dilerim.

Öğretmenler, Dünyanın Her Yerinde, İnsan Topluluğunun En Fedakar Ve En Değerli Varlığıdır. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun…

Yılın Bir Günü Hatırlamakla Senin Hakkını Nasıl Ödeyebilirim Ki? Her Zaman Kalbimde Olacaksın. Hayatım Boyunca Seni Hiç Ama Hiç Unutmayacağım Öğretmenim. Öğretmenler Gününü Kutlarım, Seni Çok Ama Çok Seviyorum.