2015 Geçmiş olsun mesajları, sözleri

'Güzel Sözler' forumunda Burcu tarafından 10 Haziran 2014 tarihinde açılan konu

1. Geçmiş olsun birtanem bu günlerde geçicek biz yine birlikte olucaz sadece inan güven günlerin geçecegini bil hayatında

Dostum haberini aldığımda çok üzüldüm herzaman yanındayım bunu unutma geçmiş olsun dileklerimle acil şifalar diliyorum.

Hastalıklarda sabret ki sağlığının kıymetini bilesin. Geçmiş olsun, sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle.

Sıhhatten daha önemli bir şey yok bu dünyada. Kaybettiğin sağlığına en kısa zamanda kavuşmanı dilerim.

Çok büyük geçmişler olsun. Allah başka dert keder vermesin. Hep sağlıklı ol. Kendine hep iyi davran. Geçmiş olsun.

Allah seni sağlığına en kısa zamanda kavuştursun. Büyük geçmişler olsun.

Ölüm gelmedikten sonra vardır her derde deva, sen güzel yüzünü asma geçer biter bu bela… geçmiş olsun canıma…

Dağlar senin kadar cesur ve senin kadar dayanıklı olamaz. İnanıyoruz ki en kısa zamanda rahatsızlığını yeneceğine ve o eski güçlü ve sevecen halini görmeye. Acil şifalar diliyoruz.

Bir an önce sağlığına kavuşman dileğiyle.

En kısa zamanda sağlığına kavuşman dileğiyle.

Geçmiş olsun dileklerimi en samimi ve içten dileklerimle huzuruna sunuyorum geçmiş olsun canım.

Umarım iyisindir canım arkadaşım dünden daha güzel günlere birlikte inadına yürümek seninle daha güzel olacak geçmiş olsun.

Dostum haberini aldığımda çok üzüldüm her zaman yanındayım bunu unutma geçmiş olsun dileklerimle acil şifalar diliyorum.

Ölüm gelmedikten sonra vardır her derde devam sen güzel yüzünü asma geçer biter bu bela geçmiş olsun canıma…

Hastalanmana üzüldüm bir an önce seni eski halinle aramızda görmek istiyoruz ve acil şifalar diliyoruz geçmiş olsun…

Geçmiş olsun arkadaşım dualarım seninle umarım hemen ayağa kalkarsın.

Beterin beteri vardır diyeceğiz duamızı edeceğiz bunu unutma seni seviyoruz ve geçmiş oldun diyoruz!

İnanıyoruz ki en kısa zamanda rahatsızlığını yeneceksin ve o eski güçlü, sevecen halinle yanımızda olacaksın. Acil şifalar diliyoruz

Çabuk iyileşip, bir an önce aramıza dönmen dileğiyle.

Kendine çok dikkat et, sen bizim için önemlisin

Geçmiş olsun dileklerimle gönderiyorum bu mesajı sana, sakın üzülme biz senin yanındayız canım tekrar geçmiş olsun.

Kara günler bitecek rengarenk günler bizim için gelecek dualarımda ismin, sanadır sadece geçmiş olsun dileklerim

Hastalanman bizleri çok üzdü, acil şifalar diliyoruz.

Allah başka rahatsızlıklar vermesin. Kendine bundan sonra daha çok dikkat etmeni istiyorum. Geçmiş olsun.

Geçmiş olsun, kendine çok dikkat et, sen bizim için çok değerlisin

Geçmiş olsun, en kısa zamanda aramıza katılman dileğiyle.

Kalbimiz seninle, bir an önce gözlerindeki ışıltının tekrar güneşi kıskandıracak parlaklıkta olacağına inanıyoruz, geçmiş olsun.

Allah acil şifalar versin.

Rabbim eş-şafi ismi hürmetine şifalar versin, geçmiş olsun.