2015 Babalar Günü mesajları, sözleri

'Zaman Tüneli' forumunda Eylem tarafından 16 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

1. Eylem

Eylem Editör Site Yetkilisi

2015 Babalar Günü mesajları, sözleri

Bir çocuğun hem anne hem de baba sevgisine muhtaç olduğunu, ikisininde olmazsa olmaz derecede önem taşıdığını en iyi bilenlerden biriyim sanırım. Geçtiğimiz anneler gününün ardından yaklaşan babalar günü insanın değer verdiklerinin bir arada olması gerektiğini hissettiriyor.

Eğer babalar gününde babanıza uzaktaysanız ya da aldığınız hediyenin üzerine güzel ve anlamlı bir not yazmak istiyorsanız tam yerine geldiniz diyebilirim. 2014 Babalar Günü mesajları, sözleri ile biricik babalarınıza güzel bir sürpriz yapma fırsatı sizi bekliyor.

[​IMG]2014 Babalar Günü mesajları, sözleri

Ailemize iyi bir baba olduğun için teşekkür ederiz babacım. Senin sevgin her zaman kalbimin bir köşesinde yaşayacak. Babalar günün kutlu olsun…

Tek amacın bizi korumak ve adam gibi adam olarak yetiştirmek oldu biliyorum. Umarım beklentilerini boşa çıkarmadım. İyiki varsın babacığım.

Herkes baba olabilir ama asla senin gibi şefkatli, koruyucu, sevgi dolu bir baba olamaz. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

Babanın kıymeti baba olunca daha iyi anlaşılıyormuş. Senin kadar iyi bir baba olabilirsem ne mutlu bana. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

Her tökezlediğimde elimden tutan o güzel ellerinden sevgiyle ve saygıyla öpüyorum babacım. Babalar günün kutlu olsun.

Ağladığımda omuzunu uzattın, hatalarım olduğunda azimle savaştın, başarılarımda gururlandın ben ne büyük bir babaya sahibim bilemezsin. Babalar günün kutlu olsun yakışıklım.

Cesur, korkusuz, kararlı, özverili, bilgili, iradeli, anlayışlı, yumuşak kalpli, sevecen ve yakışıklı işte hepsi sende toplanmış bunların. Babalar günün kutlu olsun babam.

Gece yatağımda huzurla uyuduğum her gece için sana milyonlarca öpücük borçluyum canım babacım. Babalar günün kutlu olsun.

Hayatın öğrettiklerinden daha çok şey öğrettin bana dürüst olmayı, saygılı davranmayı, insanları sevmeyi, muhtaca yardım etmeyi… İyiki varsın babacım babalar günün kutlu olsun…

Üzerime sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var seni çok seviyorum babacım