2015 Babalar Günü Hediye Seçenekleri

'Zaman Tüneli' forumunda Eylem tarafından 16 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

1. Eylem

Eylem Editör Site Yetkilisi

2015 Babalar Günü Hediye Seçenekleri

Babalar günü geldi bende sizler gibi düşünmeye başladım aceba “Babalar Gününde Babama Nasıl bir hediye almalıyım?” diye.

Anneler için hediye seçenekleri oldukça fazlayken babalar gününde malesef insan donup kalıyor. Ne alacağım, nasıl bir hediye olmalı, en güzel babalar günü hediyesi ne olabilir? bu sorular bitip tükenmek bilmiyor. İşte bu soruya cevap bulabileceğiniz değişik hediye seçeneklerinden oluşan bir liste yapmaya karar verdim.

2015 Babalar Günü Hediye Seçenekleri:

Her zaman Babalar Günü hediye seçenekleri arasında ilk sırayı alan kıyafet olmuştur. Babanıza maddi durumunuza göre güzel bir kıyafet seçebilirsiniz. Pek çok ünlü marka bu güne özel indirimlere giriyor. Takip etmenizde fayda var.

babalar_gunu-hediyeleri-1-original48269.jpg

Yine babalar gününde en çok tercih edilen hediye seçeneklerinden birisi cüzdan, kemer ve kartvizitlikten oluşan üçlü setler. Özellikle deri setler büyük ilgi görüyor ve beğeniliyor.

babalar_gunu-hediyeleri-2-original99280.jpg

Bir başka hediye seçeneğiniz güzel bir parfüm. Erkek kokularında iddialı markalardan birkaçını hemen yazalım… Terre D’Hermes, 212 Sexy Men, Calvin Klein Euphoria Erkek, Paco Rabanne One Million güzel bir kokuya sahip erkek parfümleri arasındadır.

erkek_parfumu-1-original93930.jpgerkek_parfumu-2-original65335.jpgerkek_parfumu-3-original955.jpg

Bunların yanı sıra yine babalar için en çok tercih edilen hediyelerden birisi kalem setleri. Çalışmayı yaşam tarzı haline getiren babalarınız için kalem hem kalıcı hemde güzel bir hediye olur.

babalar_gunu-hediyeleri-3-original89519.jpg

Bunlar çok sıradan daha farklı bir şey istiyorum diyenler için ise bir kaç farklı seçenek sunalım. Çay yada kahve tutkunu babalar için isterseniz gönül verdiği takımın renklerinde bir fincan

babalar_gunu-hediyeleri-4-original72590.jpg

Evde ya da ofisinde baktıkça sizi hatırlayacağı güzel bir elektronik çerçeve

babalar_gunu-hediyeleri-5-original18240.jpg

Ben daha kalıcı birşey istiyorum diyorsanız ve babanızın teknoloji merakı varsa bir cep telefonu, bir tablet yine babalar gününde güzel bir hediye seçeneği olur.

Hepinize şimdiden kolay gelsin diyorum