2015 Anneler Günü İçin Mesajlar

'Zaman Tüneli' forumunda Eylem tarafından 17 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

1. Eylem

Eylem Editör Site Yetkilisi

2015 Anneler Günü İçin Mesajlar

Yaklaşan anneler gününde annenize en güzel kutlama mesajını siz göndermek istemez misiniz? Sizin için hazırladığımız 2014 anneler günü mesajlarının içinden bir tanesi tam sizin annenize olan duygularınızı anlatıyor. Hayatımızda önemli bir yeri olan annelerimizin Anneler gününü hazırladığımız birbirinden güzel mesajlarla kutluyoruz.

Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karsılıksız sevgiyi, tarif et desen bana herhalde sadece “anne” derdim..Anneler günün kutlu olsun canım annem…

Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem Seni çok seviyorum

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. seni seviyorum annem.. annerler günü kutlu olsun annem.

Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Anneler günün kutlu olsun.
    Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Anneler günün kutlu olsun canım annem

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış… Sana her seslenişimde ya acım diniyor yada sevgim coşuyor… Anneler günün kutlu olsun…

Benim için her şeye katlanan her zaman yanımda olan değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesinin, anneler günü kutlu olsun…
    Eğer bana gözlerinle değil de kalbinle bakmış olsaydın, seni ne kadar sevdiğimi çok iyi anlardın… Anneler günün kutlu olsun canım annem…

Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Çünkü aslında senin kücük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum
    Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler canım anneciğim… Anneler günün kutlu olsun!

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım dinmiyor ya da sevgim coşuyor… Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.

Yeryüzündeki binlerce çiçek arasından en güzeli ve anlamlısı olan anneme,seni çookk ama çok çok seviyorum…en anlamlı günde yanında olabilecek olmak çok güzel…
    Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler canım anneciğim… Anneler günün kutlu olsun!

Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim.. Başımı dizlerine koymaya geldim.

Sınırsız ve anlatılmaz sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Gücüme güç, umuduma umut katan annem.. Anneler günün kutlu olsun!

Benim için herşeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine.. Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.