2014 Sevimli SMS Sözler

'Karışık Sözler' forumunda EyLüL tarafından 28 Nisan 2012 tarihinde açılan konu

1. Seni Severek günümü geçiriyorum Sana Aşık Olarak Ölmek istiyorum Canım benim...

Seni iLk gördüğümde Anlamıştım Melek Olduğunu Ve Benim için Dünyaya Geldiğini..

Sensiz Kalıcağıma Yunanlılarla Bir Arada Yaşarım Aşkım

Sevimli Aşkım benim Seni Okadar Çok Seviyorumki Sen Sevgilerin En yücesini Hak ediyorsun Birtanem Benim...

Gül Kokusuyla, Bülbül Sesiyle, Sende Sevginle Benim Hayatımdasın Aşkım benim..

Kalbimde Gözlerin Beynimde ismin bedenimde Sevgin geziyor Bebeğim...

Anılar Yaşadıkca Sevgiler Paylaşıldıkça Çoğalır, Ben Seni Düşünerek yaşıyorum Birtanem...

Seni Okadar Çok Seviyorumki Aldığım Nefes Tanelerinde Seni Nekadar Çok Sevdiğimi Öğretiyorum Hücrelerime.

Aşk Güzeli Sevmek Değil Aşk Sevdiğini Sevginle Güzelleştirmektir.

Seni Severek günümü geçiriyorum Sana Aşık Olarak öLemek istiyorum Canım benim...

Sensiz Kalıcağıma Yunanlılarla Bir Arada Yaşarım Aşkım

Seni Okadar Çok Seviyorumki Aldığım Nefes Tanelerinde Seni Nekadar Çok Sevdiğimi Öğretiyorum Hücrelerime.

Ben Güzele Güzel Derim Güzeli Anası Doğurmuşsa

Gül Kokusuyla, Bülbül Sesiyle, Sende Sevginle Benim Hayatımdasın Aşkım benim..

Kalbimde Gözlerin Beynimde ismin bedenimde Sevgin geziyor Bebeğim...

Anılar Yaşadıkca Sevgiler Paylaşıldıkça Çoğalır, Ben Seni Düşünerek yaşıyorum Birtanem...

SeninLe 1 gün değiL 1 ömür değiL 1 Kuşak Değil 1 Asır Değil 1 Ben oLmak istiyorum

Sevimli oLduğun Kadarda Güzelsin Bunu biLiyormusun? biLmiyorsan Söyliym Seni Çok Beğeniyorum

SevginLe Doğdum Aşkınla Büyüdüm Bebeğim Şimdi Seninle Yaşlanıyorum ve Ancak Seninle öLürüm Bunu UNutma Gülüm...

Sana Kendimi Hediye ediyorum Çünkü Bedenimin içinde Sen Varsın Aşkın Sevgin Var Birtanem...

Sevimli Aşkım benim Seni Okadar Çok Seviyorumki Sen Sevgilerin En yücesini Hak ediyorsun Birtanem Benim...

Seni Severek günümü geçiriyorum Sana Aşık Olarak öLemk istiyorum Canım benim...