2014 Sevgilime Resimli Günaydın Mesajları

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 25 Eylül 2013 tarihinde açılan konu

1. Sevgiliniz için oldukça güzel ve bir okadar anlamı Günaydın Mesajalrı derledik sizler için.Sevgilinize aşağıdaki kısa mesajlar ile Günaydın diyebilirsiniz ona iyi dileklerinizi bu güzel mesajlarla diliyebilirsiniz.Resimli ve yazılı kısa mesajlar Sevgilinizi çok mutlu edecektir emin olabilirsiniz...

Günaydın Sevgilim Günün Güzel Geçsin...

Gün Seninle Güzel Güne Başlamak Seninle Sıcak Olucak, Günlerimiz Aydın geleceğimiz Parlak Olsun Sana Günaydın Olsun bebeğim.

Karanlık geçmişim silindi ömrümden ışıkla bakıyorum artık geleceğimize günaydın sevdiğim.

Güneş seni kıskanır biliyor musun güneş bugünde seni kıskanarak doğacak, bende seninle doğuyorum hergün birtanem günaydın..

Her Sabah Senin Adınla Uyanmak, Benim İçin Sanki Yeniden Doğmak Gibidir Biricik Aşkım..!

Günaydın Aşk ve Aşkımla Doğup Batanım, Gecemin ve Tüm Gecelerin En Parlayan Yıldızım Günaydın Canım Aşkım..!

Dün gece gene aklımda sen vardın, şöyle bir içimi çekerek derinlere dalmışım ve sabah senin hasretinle uyanmışım. Seninle beraber uyanmak dileği ile günaydın

Günaydın güneşim isminle başlıyorum yeniden hayata, adın yeter bu karanlık dünyaya günaydın

Seninle iken geceler bile aydın geliyor bana, seninle hayatımda hiç batmayan bir güneş var aşkım, günaydın

Günaydın Sabahımın Güneşi Biricik Aşkım..!

Günün Aydın Olsun arkadaşım Dilerim Ki Yüreğine Gülün Gölgesi Düşmesin Ve Sen, Yüzünde Gülüşlerin En Güzeli İle Bak Geleceğe