2014 Kısa Gelinlik Modelleri

'Moda Rehberi' forumunda Yasemin tarafından 3 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu


  1. 2014 İlkbahar Kısa Gelinlik Modelleri    Son dönemlerde kır düğünlerinin çok moda olmasıyla birlikte görüyoruz ki gelinler kısa gelinlik giymeyi tercih ediyorlar.Gelinlikler genellikle uzun etekli, hatta kuyruklu olurlar fakat bu modelin her gelinin hayali olduğunu söylenemez Kısa etekli gelinlik içerisinde kendini daha rahat ve daha güzel hissedecek gelinler de bulunmaktadır.

    Gelin adayları tercihlerini kısa gelinliklerdne yana kullanmak istediklerinde ilk olarak tepki alsalarda çevrelerinden istekleri doğrultusunda tercihlerini kısa gelinlik modellerinden yana kullanıyorlar.Kısa bir gelinliğin normal bir elbiseden farksız durduğu ya da gelinliğin en büyük özelliğinin uzun etekleri olduğunu söyleyen insanlar göreceksiniz çevrenizde.2014 Yılında yine her tercihe yer veriliyor.Modacılar gelin adaylarının istekleri doğrultusunda kısa gleinlikler tasarlıyorlar.Sizlere 2014 yılında çok moda olacak Kısa Gelinlik Modelelrinden örnekler hazırladık.Beğeneceğiniz hayalinizdeki gelinlik modeli belkide sayfamızda yer almaktadır dikkatlice incelemenizi öneririz.

    Kısa Gelinlik Modelleri.

    Kısa Gelinlik Modelleri. Kısa Gelinlik Modelleri1. Kısa Gelinlik Modelleri2. Kısa Gelinlik Modelleri4. Kısa Gelinlik Modelleri5. Kısa Gelinlik Modelleri6. Kısa Gelinlik Modelleri7. Kısa Gelinlik Modelleri8. Kısa Gelinlik Modelleri9. Kısa Gelinlik Modelleri11.