2014 Kısa Doğum Günü Mesajları

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 3 Ekim 2013 tarihinde açılan konu

1. Sizler için birbirindne güzel doğum günü mesajlarını derledik ve bir sayfada topladık.Sevdiklerinizin doğum günlerini kutlamak için gerekli olan tek şey sayfamızdaki bu yeni mesajları gözden geçirmek olacaktır.İşte 2014 Yılının en yeni ve en güzel Doğum Günü Mesajları sizlerle...

[IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/dogum-gunu-mesajlari-67044.jpg]dogum-gunu-mesajlari-67044[/IMGALT]

Mutlu Yıllar caım arkadaşım iyiki varsın Doğum Günün Kutlu Olsun..

Sevgiyle Kal canım biricik dostum seni çok seviyorum Doğum Günün Kutlu Olsun..

Bir yudum sevgi kocaman bir okyanusa bedeldir. Şimdi ben uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim.Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum..Doğum günü kutlu mutlu olsun.

İyiki doğdun iyiki varsın doğum günün kutlu olsun Canım Mutlu Yıllar...

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğumgünün kutlu olsun...

Yıl 2014 ve bu saat itibariyle senin Doğum günün.. Unutuldun sanma, Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum, hoş bir mesaj gönderebilmek için sana pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek için.

Rüzgar umudunu taşısın, deniz mutluluğa ulaştırsın, gökyüzü de sevgiyi hediye etsin, yağmur gönlüne neşe getirsin. Yaş günün kutlu olsun.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim Nice seneler…

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata Hepsevgiyle yaşa! Nice yaşlara…

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün İyi ki doğdun Nice mutlu yaşlara.

Kısa bir mesaj olmalı bu Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan Bil ki unutulmadın Doğumgünün kutlu olsun!

Yaşa Sev Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara…

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin Doğumgünün kutlu olsun!