2014 Kalem Etek Modelleri

'Moda Rehberi' forumunda Yasemin tarafından 25 Ekim 2013 tarihinde açılan konu


  1. 2014 Yılına özel kalem etek modellerini mutlaka görmelisiniz bayanlar.Özellikle çalışan bayanların etek tercihinin ilk sırasında yer alıyor Kalem etek modelleri.Kalem etekler diz hizasında olan yada dizinizin bir karış altındaki boylarda olan etek modelleridir.Kalem etek modelleri tüm zamanların vazgeçilmez parçaları arasında yer alır.

    Kalem etekler Vücut hatlarımızı muhteşem gösterir, görüntümüze çekicilik katar, spor ya da klasik her tarza uyum sağlamaktadır.Kalem etekler dar ya da bol kesimli gömlek ve bluzlar ile çok şık kombine edilebilir yalnız mutlaka topuklu ayakkabı giymeniz gerekiyor.Böylece daha uzun bacak görünümüze kavuşabilirsiniz.

    Bayanlar Kalem etek modellerini sadece işyerinizde değil günlük hayatınızda da kullanabilirsiniz.Aşağıda 2014 yılına özel yepyeni Kalem etek modellerini görebilirsiniz.


    Kalem Etek Modelleri1.

    Kalem Etek Modelleri1. Kalem Etek Modelleri2. Kalem Etek Modelleri3. Kalem Etek Modelleri4. Kalem Etek Modelleri5. Kalem Etek Modelleri6. Kalem Etek Modelleri7. Kalem Etek Modelleri8. Kalem Etek Modelleri9.