2014 İyi Geceler Mesajları Sevgiliye

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 17 Kasım 2013 tarihinde açılan konu

1. Sevgilinize en güzel iyi geceler mesajını sayfamızda bulabilirsiniz arkadaşlar.Eğer yeni farklı iyi geceler mesajları arıyorsanız fazla söze gerek yok aşağıdaki iyi geceler mesajalrını okumaya başlamanız yeterli olacaktır :f63:

[IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/iyigeceler-askim-74360.jpg]iyigeceler-askim-74360[/IMGALT]

Sevgiliye İyi Geceler mesajları:

İyi geceler Sevgilim Seni seviyorum İyi geceler tatlı rüyalar bitanem

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır... Yarınki güneş senin için bitanem iyi geceler...

Aşk sarhoş gezmektir ıssız boş sokaklarda... Bir kalp çizip içine isminin baş harflerini yazmaktır buğulu camlara... Bu mesaj vasıtasıyla aşkımı gönderiyorum sana... İyi geceler Aşkım

Gece lambasının loş ışığı vuruyordur şimdi o güzel yüzüne... Ne kadar da güzelsin öyle, her halinle... Düşüncelerimdeki tek güzele; iyi geceler...

Seni çok seviyorum gülüm... Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca... İyi geceler aşkım...

İyi ki varsın birtanem... Rüyaların en güzeli bu gece seninle olsun... İyi geceler sevgilim... Seni çok seven aşkın...

Duvarıma bakarken boş odamın, birden sen beliriverdin... Çevirdim gözlerimi baktım karanlık tavana, geldin usulca yaklaşıp yanağıma bir buse konduruverdin... Bende sana öpücükler gönderiyorum canım sevgilim... İyi geceler...

Sevgi yağmuru olsam yağsam odana, ıslatsam seni tek tek düşen damlalarımla yavaş yavaş... Rüyalarında aşk seli olup aksam üstüne... İyi geceler sevgilim...

Bu gece hayallerimi, aşkımı gönderiyorum sana yeniden bu mesajla... Sığın içlerine hangisini istersen, korur seni tüm kâbuslardan, sen rahat uyu sevdiğim... İyi geceler biriciğim...