2014 Facebook Günaydın Mesajları

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 1 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

1. 2014 Facebook Kısa Günaydın Mesajları

Facebook sayfalarınızda kullanabileceğiniz 2014 Yılına özel en yeni ve en güzel kısa Günaydın mesajları kısa günaydın sözleri sizlerle olacak sevdiklerinize aşağıdaki Günaydın mesajları ile günaydın demeye ne dersiniz..

[IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/gunaydın-60695.jpg]gunaydın-60695[/IMGALT]

Günaydın Gözleir gülen kalpleri mutlulukla atan can dostlarım

Ben bu sabah çok yer gezdim balkon mutfak odalar gibi yakın da bir çılgınlık yapıp bakkala gitmeyi düşünüyorum Günaydın Tatlım

Günaydınlar Gönlü sevgi dolu dostlara. Günadınlar Dostluğu dost gibi bilenlere.Günaydın Güzelliği sevgi ile yoğuran insanlara. Gönül dolusu Günaydınlar herkese..

İyi geceler öpücüğünü de geçtim.Bana yüzlerce günaydın borcun var, unutma birtanem

Günaydın gönlümün sultanı kalbimin tek sahibi

Günaydın doslat en güzel günler sizlerin olsun

Tüm facebook halkına Günaydınlar..

Gün Seninle Güzel Güne Başlamak Seninle Sıcak Olucak, Günlerimiz Aydın geleceğimiz Parlak Olsun Sana Günaydın Olsun bebeğim..

Günün Aydın Olsun arkadaşım Dilerim Ki Yüreğine Gülün Gölgesi Düşmesin Ve Sen, Yüzünde Gülüşlerin En Güzeli İle Bak Geleceğe

Günaydın evimin ve gönlümün birtanesi

Günaydın Canım arkadaşlarım gününüz aydın ve bereketli olsun

Facebook olmasa Günaydın diyenimiz olmayacak herkese Günaydın arkadaşlar.

Sevgilim Güzelliğin Gibi Gününde Aydın Olsun Günaydın Sevgilim Sana Günaydın Sadece Sana..

Sen benim Günlerimin ışığı Gecelerimin Yıldızısın Sabahlarımın Güneşi Gecelerimin Ay’ısın Sabahlarımın Günaydını gecelerimin Dumanısın Bebeğim Günaydın.

Günaydın güzel bakışlım benim viran gönlümün sultanı, Günaydın; dost bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreyya yıldızım, Günaydın: ay yüzlüm, Günaydın; canımın cananı, Günaydın Aşkım