2014 Çiçek mesajları

'Karışık Sözler' forumunda Yasemin tarafından 15 Şubat 2014 tarihinde açılan konu

1. çiçek üzerine yazılan sözler

Çiçek üzerine yazılan güzel yazılar arıyorsanız sayfamızdaki birbirinden güzel yazıları mutlaka okumalısınız.Sizde sevdikleirnize çiçek gönderirken üzerine bu güzel sözlerden beğendiğiniz bir sözü yazabilirsiniz.

cicek-üzerine-yazilacak-sözler-.

Benimle olan birlikteliğinin gönderdiğim çiçekler kadar renkli geçmesi dileğiyle…

Sana gönderdiğim çiçekler güzelliğinin karşısında solmazlar umarım.

Hayatımdaki varlığın için teşekkürler. Seni seviyorum.

Seni ne çok sevdiğimi çiçeklere sor çünkü onlara fısıldadım aşkımızı…

Gözlerin gözlerimde,aşkın içimde,ruhun bedenimde olduğu sürece seni seveceğim...

Seni denizdeki kumlar,gökteki yıldızlar,okyanustaki sulardan daha çok seviyorum...

Hayat seninle güzel.Seni seviyorum...

Denizim değil dalgam olurmusun?Ateşim değil külüm olurmusun?İlk sevdiğim değilsin affet son sevdiğim olurmusun?

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun anneciğim.

Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen, herhalde sadece “Anne” derdim. Anneler günün kutlu olsun anneciğim!

Benim için herşeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine... Anneler günün kutlu olsun.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde sevgim coşuyor. Anneler günün kutlu olsun

Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler anneciğim... Anneler günün kutlu olsun!

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun.

Sevgili anneciğim, bir gün umarım bana gösterdiğin sevgi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur... Anneler günün kutlu olsun!

Özlem dolu bir bulut gönderiyorum sana olan sevgimi sağanak halinde üzerine yağdırsın diye. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

Dostluk dallara goncadır, dostluk sırattan incedir, dostluk herşeyden öncedir, sönmesin muhabbetin közü merhabadır dostun sözü, merhaba

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum annem.

Anneciğim, galiba kimse sevmeyecek beni, senin sevdiğin kadar. Anneler günün kutlu olsun.

Annem, hayatta en çok sevdiğim, ağlarken ismini sayıkladığım ve her aklıma geldiğinde ağlamak istediğim. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

Bütün dertleri bir kambur gibi sırtında taşıyan annemin anneler gününü kutluyorum.

Hayatını çocuklarına ve ailesine adayan bir tanecik annemiz, anneler günün kutlu olsun...

Bir melek var yüzünde, sen her zaman bir çiçek, sen bir melek. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

Yeryüzünde senden başka karşılıksız seven olmadı beni ve hiçbir zaman da olmayacak... İyi ki varsın, anneler günün kutlu olsun anneciğim.

Hüznümü sevince boğan senin yüzündü her zaman. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

Gözlerim ufukta şafak beklerim, sen varsın canımda. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

Bu zorlu hayat yolunda beni önüme çıkan tüm dikenlerden koruyan canım annem, anneler günün kutlu olsun.

Dünyada hiçbir sevgi yoktur ki anne sevgisinin yerini tutsun, anneler günün kutlu olsun anneciğim...

Dünyada eşi bulunamayacak tek varlıktır anne. Sen de benim biricik annemsin, iyi varsın. Anneler günün kutlu olsun.

Çocuğu beşiğinde sallayan anne, hükümeti yönetenlerden çok daha önemli bir iş yapar. Emeklerini ödeyemem anne. Anneler günün kutlu olsun.

Bir eliyle beşiği bir eliyle dünyayı sallayan tüm annelerin anneler günü kutlu olsun!

Başarısızlık ve felaketlere rağmen hayata karşı güvenlerini sonuna kadar saklayabilen iyimser insanlar, daha çok iyi bir anne tarafından büyütülmüş olanlardır. Böyle annelerin anneler günü kutlu olsun...
    .