2014 Aşk Sözleri

'Güzel Sözler' forumunda Nalan tarafından 3 Mayıs 2013 tarihinde açılan konu

1. Her bir hücresinden aşkın fışkırdığı, çölde okyanusu yaşadığı bir eşi olmalı insanın...

Gerçek aşık; beni seni ölene dek seveceğim diyen değil, ben seni sevdikçe ölmeyeceğim diyendir...

Hayat dediğin şey sadece tercihlerden ibaret, gönlüne kabul ettirebiliyorsan bunu tabi...

O penceremden görünen, çiçeğe bezenmiş ağaca selam olsun, onun sesini duymanın içimde açtırdıklarını görseydi ortasından çatlardı sanırım...

Büyük çabalarla güzellikler üretmeye çalışırız, oysa sadece bir kişiin varlığı, hayatının en büyük güzelliği oluverir...

İçimde dokunulmaz bir yerdesin, o kendine dokundurtmayan, başkalarına da dokunma izni vermiyor işte...

Özlediğini biliyorum da, buna nasıl dayandığını anlayamıyorum, kimdir bu durumda güçlü sen mi yoksa ben mi aşkım...

Bir orman yangınının üzerine düşen yaz yağmuru gibi gelişin, gelip geçtin... yangın tüm ihtişamıyla sürmekte...

Doğru kişi ile birlikte yapılınca, çok basit bir şey bile muhteşem bir güzellik olabiliyor

Ve bazen hayattır sevmek, birini çok uzaktayken bile, yüreğinde taşıyabilmek...

Sıcak bir ele ihtiyaç duyduğunda diğerini tutuyorsan, yalnızsındır...

Bu dünyanın renkleri de bir acayip, sevgiliyle ortaya çıkıp onunla beraber kaybolmaları hangi fizik kanununa uyar aceba...

Sevmenin bedelini yana yana ödüyorum, bir çoğalıp bir azalıyorum...

Ya al götür geri kalanımı, ya da gel tamamla eksik yanımı...

Büyüyünce geçer çocuğum dedikleri şey mutlulukmuş meğer...

Eskilerde sevilene yazılan mektuplar 3 nokta ile bitirilirmiş ki, sevdiğine sevdiğini bildirsin seven, ondandır belki sana sözümü noktalamam...

O seninle olmayınca daha mı az seviyorsun... o zaman nedir bu çığlık çığlığa bağırmaların, cam kesiği acılara durmaların, ey yüreğim...

Senin gözlerinde bir anlık bir gülümseme olabilmek için, kocaman bir ömür yaşanır...

[IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/forumdas-10-13548.jpg]forumdas-10-13548[/IMGALT]