2014 Acı Sözler Acı Mesajlar

'Karışık Sözler' forumunda Yasemin tarafından 28 Şubat 2014 tarihinde açılan konu

1. Acı Sözler, Acı Mesajlar 2014

Sevgiliye söylenecek acı sözler acı ayrılık mesajları ayrılıkla ilgili söylenen kısa acı sözler sizlerle.

Kalbim seni unutacak kadar adiyse elleri. Onu parcalayacak kadar asildir.

Bakma bu kadar hüzünlü şeyler yazdığıma ben hep gülerim ve gülerken kimse yalan olduğunu anlamaz.

İnsan, yarası yarasına denk geleni seviyor demek ki..

Seni seviyorum diyenin aşkından şüphe et. Çünkü; Aşk sensiz ve dilsizdir.

Gözlerinde hayat bulur gözlerim hepseninle olmak ister kalbim.

Neden sevgililer günü var da yalnızlar günü yok? Biz daha kalabalığız.

Birini unutmak zorundaysanızz bunu sindire sindire yapınn çünki aklın zamansız öldürdükleri yürekte amansız dirilirr

Seni seviyorum diyen dillere değil, senin için ağlayan gözlere inan.

Her bir yaranın merhemi bulunur! Dertler çeke çeke kader unutulur!

Ecelle sözlü kaderle nişanlıyız! Tesadüfen doğduk ama yaşamak zorundayız!

Öyle Büyümüş Ki İçimizdeki Yalnızlık; Sevilmeyi Beklerken, Beklemeyi Sevmişiz…

Yalan dünyanın ipine takılmışız, kurtulalım derken hep dolanmışız!

Bana yaşattıklarının hepsini inşallah sen de bir gün yaşar ve beni o zaman anlarsın.

Kimseyi gözyaşlarınızı yorganın altında pijamanızın koluyla silecek kadar sevmeyin.

Masada birakilmis çay gibiyim gittikçe soguyorum hayattan..

dedimya güzelim kaybolmuşum hayalle gerçeyin arasında. senmisin yoksa sevgin mi anlamadım çünkü sen gayet rahat, dertsiz, tasasız uyuyorsun. yüklemişsin derdini tasanı...

Ne çok isterdim bir atkı olmayı üşüdüğünde boynuna sarılmayı benimki de hayal işte.

Şu dünyada iki tane kör gördüm biri biri seni sevipte görmeyen sen biride senden başkasını görmeyen ben.

Ben Senin İçin Ölmeyi Değil Yaşamayı Göze Almışken Gittin Zalim.

Öpüşmenin aşk sanıldığı bu devirde yanlızlığımla gurur duyuyorum.

Sen Bir güLsün, Seni koklamak istedim, benim olmanı istedim, dikenlerinle hayatımı aldın canımı acıttın.

Ey sevgili sen nereden bileceksin ki her gece seni silahımın jarjörüne doldurup defalarca yüreğime sıktığımı. Söyle nereden bileceksin?

O gitti bir daha dönmez artık. Bilmez acı çektiğimi, bilmez onsuz hayallerde yaşadığımı, bilmez yüzümdeki gülücüklerin sahte olduğunu.

Sevenler değer bilseydi eğer bu dünya cennet olurdu güzelim.

Ne ettik, ne gördük şu fani dünyada Kötülükten gayri?

Her bir yaranın merhemi bulunur! Dertler çeke çeke kader unutulur!

Erkeklerin kalbi pazar gibidir giren çıkan belli olmaz. Kızların kalbi mezar gibidir giren birdaha çıkmaz.