2013 Yılı Mezuniyet Kıyafetleri

'Moda Rehberi' forumunda EyLüL tarafından 2 Aralık 2012 tarihinde açılan konu

1. 2013 Yılı Mezuniyet Elbiseleri

Yeni Mezuniyet elbiseleri modelelri en zor seçimlerden biri olsa gerek Mezuniyet törenlerinde elbise seçimi bu seçiminizi daha kolay hale getirebilmek için sizlere en yeni modellerin yer aldığı 2013 Yılı Mezuniyet Kıyafetleri hazırladık iyi seçimler...

2. Cevap: 2013 Yılı Mezuniyet Kıyafetleri

ben abimin dügünü için petrol yeşili deniz yeşili gibi bir kısa elbise aldım bu elbiseyle neleri kombinleyebilirim acaba yardım edin

3. Cevap: 2013 Yılı Mezuniyet Kıyafetleri

Sizler için derlediğimiz bu şık kombinlerden birini aldığınız kısa elbiseye uygulayabilirisiniz şık bir ayakkabı ve çanta elbisenize uygun takılarla güzelde bir saç modeli ile Ağabeyinizin düğününde çok şık görünebilirsiniz.

4. Cevap: 2013 Yılı Mezuniyet Kıyafetleri

teşekkür ederim saolun çok yardımcı oldunuz

5. Cevap: 2013 Yılı Mezuniyet Kıyafetleri

bişi daha sorabilir miyim ben bu deniz yeşili elbisemin altına siyah renk ayakkabı alsam çanta hangi renk kullanabilirim bu elbiseyle hangi renk çanta ve ayakkabı olmalı acaba bir fikriniz var mı? takı olarak ne kullanabilirim?:)

6. Cevap: 2013 Yılı Mezuniyet Kıyafetleri

Biz fikirlerimizi sunduk size takı konusunda tercih sizin ne tür takılardan hoşlandığınızı siz bizden daha iyi bilirsiniz öyle değilmi.Yinede bir fikir vermemizi istiyoranız Buradaki Takı Modellerine bakabilirsiniz.Buraya'da bakabilirsiniz.size yakışan bir takı modeli bulabilirsiniz umarım.

7. Cevap: 2013 Yılı Mezuniyet Kıyafetleri

merhaba ben ilk baştaki pudra rengi elbiseyi çok beğendim fakat elbiseyi nerde bulabilirim.siz sadece model fikri olsun diye mi paylaştınız? yardımcı olursanız sevinirim.

8. Cevap: 2013 Yılı Mezuniyet Kıyafetleri

pudra rengi elbiseyi nerden sipariş edebiliriz yardımcı olurmusunuz

9. Cevap: 2013 Yılı Mezuniyet Kıyafetleri

pudra rengi elbiseyi nerden alabılırım