2013 Pelerin Palto Modelleri

'Moda Rehberi' forumunda zamaneanne tarafından 17 Aralık 2012 tarihinde açılan konu

1. Pelerin Palto Modelleri 2013

Kuşkusuz bu kışın en moda giysisi pelerin paltolar ve ceketler. Giyildiğinde farklı bir hava yaratan bu paltolar bu kışa damagasını vuracak gibi görünüyor.

Eğlenceli, fantastik, futuristik bir tarafı olan bu paltolar; bir pelerine kol girişleri yapılmasıyla oluşuyor.İŞte sizler için seçtiğimiz bu kışın en moda pelerin palto modelleri:

2. Cevap: 2013 Pelerin Palto Modelleri

Modeller paltodan çok panço ve kalın şalları andırıyor sanırım 2013 te
    Sevmedim :f20:

3. Cevap: 2013 Pelerin Palto Modelleri

her ne kadar biz panço olarak bilsek de dikkat edilirse modellerde kollar için yapılmış bölümler var.Bu da moda literatüründe bunların pelerin palto olarak adlandırılmasına sebep oluyor. Umarım açıklayıcı olabilmişimdir:)

4. Cevap: 2013 Pelerin Palto Modelleri

Çok Şık görünüyorlar tabi biz çocuklu bayanların giymesi biraz zor gibi görünüyor..Oldukca şık modeller teşekkürler...:f40:

5. Cevap: 2013 Pelerin Palto Modelleri

açıklamaya gerek varmıydı bilemedim :)
    Kol detayları aşikar olsa da görünüm olarak oldukça bollar dolayısıyla çok uzun ve zayıf bayanlarda hoş durabilir... Benim ne zevkime nede tarzıma hitap etmiyor sadece . Ne demişler ; Zevkler renkler kişiye göre değişir ve tartşılmamalı

6. bence hepisi guzel evet zayif kadinlara daha uygun modeller