2013 Başak Burcu Özellikleri

'Astroloji ve Burçlar' forumunda Yasemin tarafından 10 Şubat 2013 tarihinde açılan konu

1. 2013 Başak Burcu Özellikleri Neler?

Sizlerde Başak Burcu Özelliklerini merak ediyorsanız benim gibi konumuzda Başak Burcunun özellikleri bulabilirsiniz.

Başak burçları Akıllı, mantıklı ve gerçekçidirler.Ayrıca Başak burçları Analitik bilgiye önem verir.Başak Burçları Başarılı olmak için her şeyini ortaya koyar. Ayrıca çok düzenli ve titizdir. Herşeyin mükemmel olmasını ister. Ne istediğini iyi bilir. Elde etmek istediği şeylerin üstüne kararlılıkla gider. İnatla kendi yöntemlerini savunur.

Başak burçları Yönetici gezegeninizden dolayı hep bilgiyi ararlar. Zekalarını kendilerine yardımcı olan bir hizmetçi gibi görürler. Bu nedenle Başak burcunu tanımlayan sözcükleri hep İncelerim dir.

Başak burçları çalışkan ve pratik insanlar olup, yaşamlarındaki en önemli konu İş’ tir. Güvendikleri kişilere yardım etmeyi sevmelerine rağmen, inanmadıkları ve tembel olduklarını bildikleri kişilere karşı soğuk davranırlar. Yaşamları boyunca dinlenmeden çalışırlar. Onların dinlenme biçimi bile başkalarına yorucu gelebilir.

Başak’ların yaşamda ayrıntılar arasında boğulma riskleri hep vardır. Böyle anlarda bile, kendi yöntemleri ile yaptıkları işlerde gelişigüzel şeyler bulunabileceğini kabul etmezler. Başak burcu insanları Çok disiplinli olduğu için hata yapması, işini yarım bırakması söz konusu değildir. Öte yandan sadece elde edebileceğine inandığı şeyleri arzu eder.Başak Burcu Kazanacağından emin olduğu zaman eyleme geçer. Pek cesur olduğu söylenemez, zaten riske girmekten, maceraya atılmaktan hoşlanmaz. Başak burçları Genelde susarak sorumluluğu başkalarına yüklerler.

2. Cevap: 2013 Başak Burcu Özellikleri

Başak burcuyum ve ayrıntılara çok dikkat ediyorum :( bu benim için çoğu zaman dezavantaj oluyor maalesef :(

3. Cevap: 2013 Başak Burcu Özellikleri

tam kendimi anlatıyor başar burcuyum :) seviyorum burcumu <3