2012'nin Moda Renkleri

'Moda Rehberi' forumunda Sitem tarafından 19 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

1. 2012 kış moda renkleri

İşte moda rengi olarak belirler 2012 yılının Trentleri;

1- Soft( Yumuşak) Renkler
    Bu kış yine soft renkler revaçta olacak. Örneğin kavun rengi, Lavanta, gül kurusu, şampanya, bej, pastel mavisi, uçuk sarı gibi…

2- Canlı Renkler:
    Yumuşak renklerin yanında bu kış parlak renklerde kullanılacak. Mat renkli bir giysiyi, canlı renkli bir aksesuıarla tamamlabilrsiniz… Kırmızı, Sarı, oranj, yeşil gibi…

3- Şarap Renkleri:
    Bordo, mürdüm, mor gibi şarabi renkler bu kış yine damgasını vuracak.

4- Işıltılı Giysiler:
    Özellikle gece kıyafetlerinde ışıltılı, parlak renkler moda olacak. Örneğin, Satenler, payetler, pullar, ışıltılı giysiler

5-Koyu Mavi:
    Koyu Mavi, Lacivert ve Gece mavisi yeni sezonun vazgeçilmezi.

6-Siyah:
    Siyah yine her zaman olduğu gibi bu sezon da moda. Siyahın yanından bej beyaz ve gri de tercihler arasında.

2. Cevap: 2012'nin Moda Renkleri

su yeşili bu senenin moda renkleri arsında mı ? ve ayrıca da tesüttürlü kadınlara göre moda nasıl olmalıdır ve ne gibi giysiler tercih edilmelidir ? özellikle gece düğünlerde vs nasıl bir kıyafet tercih edebiliriz???

3. Cevap: 2012'nin Moda Renkleri

Tesettür Giyim bölümüzden tesettür modası hakkında her bilgiye ulaşabilirsiniz..

ama benim şahsi fikrimi sorarsanız ben gece düğünlerinde tesettür olarak klasikten çok farklı tarzları daha çok beğeniyorum,örnek arap veya hint tarzı gece kıyafetleri biraz iddalılar ama bence çok şıklar kendinize göre konbine ederseniz mükemmel sonuçlar çıkabilir..Tabi bunları hazır bulmak pek mümkün değil ama günümüzde bir resme bakarak istediğiniz modeli dikabilen moda evleri var.

hatta fikir edinmeniz açısından bir kaçta resim ekliyorum..