2012 Ygs ve Lys Tercih Kılavuzu

Konusu 'Sınavlar' forumundadır ve ZeuS tarafından 27 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. 2012 YGS Tercih Klavuzu, YGS ve LYS Tercih Kılavuzu 2012, 2012 LYS Tercih Klavuzu, 2012 ygs tercih kılavuzu ösym, lys tercih kılavuzu 2012

2012 Ygs ve Lys Tercih Klavuzu

Aşağıda verilen 2011 yılına ait bilgilerdir.

2011 YGS ve LYS Tercih Kılavuzu

2011 Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu (YGS ve LYS Tercih Kılavuzu) yayımlandı. Tercihler 25 Temmuz 5 Ağustos tarihleri arasında yapılacak. ÖSYM'den konuyla ilgili yapılan yazılı açıklama şöyle:

2011-ÖSYS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu 4-10 Temmuz 2011 tarihleri arasında ÖSYM'nin ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi internet adresinden yayımlanacaktır. Kılavuz adaylara ön bilgi vermek amacıyla yayımlanmıştır. Bu nedenle adayların tercihlerini yapmadan önce tercih süresinde ÖSYM'nin internet adresinden yeniden yayımlanacak Kılavuzu dikkatle incelemeleri ve ÖSYM’den yapılan duyuruları takip etmeleri gerekmektedir.

2011 Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu (YGS ve LYS Tercih Kılavuzu) Güncellenmiş son hali yayımlandı. Tercihler 25 Temmuz'da başlıyor.

2011 LYS tercih işlemleri ve tercih klavuzuna konunun devamında ulaşabilirsiniz
  2. ZeuS Üye

3. ZeuS Üye

Cevap: 2011 Ygs ve Lys Tercih Kılavuzu

2011 Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu (YGS ve LYS Tercih Kılavuzu) Güncellenmiş son hali yayımlandı. Tercihler 25 Temmuz'da başladı. Kılavuza aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz...

Genel Bilgiler

Tablo 3a

Tablo 3b

Tablo 4

Tablo 3a, Tablo 3b Ve Tablo 4'te Yer Alan Yükseköğretim Programlarının Koşul Ve Açıklamaları

Tablo 5
    Tablo 5'te Yer Alan Yükseköğretim Programlarının Koşul Ve Açıklamaları

Tablo 6a

Tablo 6b-1

Tablo 6b-2

Tablo 6b-3

Tablo 6b-4

Tablo 6c

Tablo 7

Tablo 8

Yukarıdaki dosyaları açmak için bilgisayarınızda Acrobat Reader programının yüklü olması gerekir. Acrobat reader programını adobe.com/reader sitesinden indirebilirsiniz...