2012 Terazi Burcu Yorumu

'Astroloji ve Burçlar' forumunda Sitem tarafından 30 Haziran 2011 tarihinde açılan konu

 1. 2012 Yılı Terazi Burcu Yorumları Nelerdir?

  2012 Terazi Burcu Yorumu

  Teraziler 2012 yılında Çevrenizde olup, bitenler için çok meraklı olacağınız ve dikkatli olmanız gereken bir yıl. Bu meraklı tavırlarınız biraz başınızı ağrıtabilir. Başkalarının yaşantısına girmeye bayılıyorsunuz. Çok istediğiniz güzel şeylere arkadaşlarınız sahipse kıskançlık duygularınız dizginleyin lütfen, hatta ayni şeylere sahip olmak için hileli yollara başvurmayın. Kendinizi geliştirin, çıkarlarınız için ilkelerinden taviz vermeyin.
  Sayın Terazi bu yeni yıl sorumluluklarınızın bilincinde olmalı ve yatırımlarınızı değerlendirmek konusunda daha dikkatli davranmalısınız. Çeşme akarken doldurmalı cümlesinden yola çıkarsak geleceğinizi düşünerek hareket etmeniz yerinde olacaktır. Böylece uzun vadede bu süreci çok daha olumlu bir şekilde geçirebilirsiniz.
  2012 de iş konularına odaklanacaksınız. Ailenizi ihmal etmek istememenize rağmen, dikkatinizi kariyerinize vereceksiniz. Kazançlarınızı ve başarınızı pekiştirecek fırsatlar ayağınıza gelecek. Şans gezegeninizin size vereceği mutluluklar karşısında sanki farklı bir dünyanın kapılarının size açıldığını göreceksiniz. Üst düzeyde çalışmak istiyorsanız; yakın çevrenizin de desteğini üzerinizde hissedeceksiniz. Bazı fırsatlar karşınıza çıkaracak ve işinizle ilgili uygun ortamlar oluşacak. Geleceğinizle ilgili sizin lehinize gelişmelere neden olabilecek kişilerle tanışacaksınız. Eğer işsizseniz bu yıl güzel bir işin kapıları açılacak. Yüksek hedefleriniz var. Uzun süredir planladığınız atılımları kolay bir şekilde gerçekleştirecek gücü bulacaksınız. İşinizle meşgul olurken ailenizi ihmal edebilirsiniz.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 29 Eylül 2013
Yükleniyor...
- 2012 Terazi Burcu Forum Tarih
Terazi Burcu Kasım 2012 Yorumları Astroloji ve Burçlar 27 Ekim 2012
Terazi Burcu Nisan 2012 Yorumları Astroloji ve Burçlar 3 Nisan 2012
Terazi Burcu Mart 2012 Yorumları Astroloji ve Burçlar 17 Şubat 2012
2012 Şubat Terazi Burcu Yorumu Astroloji ve Burçlar 1 Şubat 2012