2012 Londra Olimpiyatları Atlama

'Spor Gündemi' forumunda Elfida tarafından 28 Temmuz 2012 tarihinde açılan konu


  1. 2012 Londra Olimpiyatları 29 Temmuz programı


    Londra Olimpiyat parkındaki 269 milyon sterline yapılan ve yüzme ile dalış yarışlarının yapılacağı ''Aquatics Centre'', vatoz balığı şeklinde tasarlandı. 17 bin 500 kişi kapasiteli merkez, kuşbakışı bakıldığında, yüzen vatoz balığı görünümünde.

    [​IMG]


    10:30 – Badminton – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup D
    Singapur – Slovakya

    10:30 – Badminton – Erkekler Tekler Grup Aşaması – Grup N
    Japonya – Surinam

    10:30 – Badminton – Tüm etkinlikler – Grup aşaması karşılaşmaları

    10:30 – Hokey – Bayanlar Havuz WB Maç W01
    Yeni Zelanda – Avustralya

    10:30 – Badminton – Karışık Çiftler Grup Aşaması – Grup A
    Büyük Britanya – Almanya

    11:00 – Badminton – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup M
    Tayland – Sri Lanka

    11:00 – Atıcılık – 10m Havalı Tabanca Bayanlar Sıralaması

    11:00 – Okçuluk – Bayanlar Takım 1/8 Elemeleri 18

    11:00 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Ön Eleme – Havuz F – Karşılaşma 11
    İtalya – Rusya Federasyonu

    11:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler İkinci Tur

    11:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler İkinci Tur

    11:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler İkinci Tur

    11:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler İkinci Tur

    11:00 – Atıcılık – Skeet Bayanlar Sıralaması

    11:00 – Basketbol – Erkekler Ön Eleme Turu Grup A
    Nijerya – Tunus

    11:05 – Badminton – Erkekler Tekler Grup Aşaması – Grup J
    Kore – Peru

    11:07 – Badminton – Karışık Çiftler Grup Aşaması – Grup C
    Endonezya – Kore

    11:25 – Okçuluk – Bayanlar Takım 1/8 Elemeleri 19

    11:30 – Artistik Jimnastik – Bayanlar Elemeleri – Alt bölüm 1

    11:30 – Hentbol – Erkekler Ön Elemeleri A Grubu – Maç 1
    İzlanda – Arjantin

    11:30 – Kürek – Erkekler İkililer Kürek İkinci Şans 1

    11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

    11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

    11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

    11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

    11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64
    İspanya – İtalya

    11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

    11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

    11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

    11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

    11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

    11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

    11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

    11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

    11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

    11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

    11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

    11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

    11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

    11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

    11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64
    Fransa – İsrail

    11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

    11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

    11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

    11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

    11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

    11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

    11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

    11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

    11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

    11:30 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64

    11:30 – Voleybol – Erkekler Ön Eleme – Havuz A Karşılaşma 1
    Büyük Britanya – Bulgaristan

    11:31 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 32

    11:31 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 32

    11:31 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 32

    11:31 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 32

    11:31 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 32

    11:31 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 32

    11:31 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 32

    11:31 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 32

    11:31 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 32

    11:37 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64
    Afganistan – Macaristan

    11:37 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 64
    El Salvador – Kanada

    11:40 – Badminton – Bayanlar Çiftler Grup Aşaması – Grup A
    Kore – Kanada

    11:40 – Kürek – Hafif Erkekler Dörtlü İkinci Şans 1

    11:42 – Badminton – Erkekler Çiftler Grup Aşaması – Grup C
    Çin – Güney Afrika

    11:44 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 32
    Moğolistan – Haiti

    11:44 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 32
    DPR Kore – Büyük Britanya

    11:44 – Badminton – Erkekler Çiftler Grup Aşaması – Grup A
    Çin Tayvan – Avustralya

    11:50 – Okçuluk – Bayanlar Takım 1/8 Elemeleri 22

    11:50 – Kürek – Erkekler Tekler Kürek İkinci Şans 1

    11:51 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 32
    İspanya – Lüksemburg

    11:51 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 32
    Fransa – Çin

    11:58 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 32
    Cezayir – Romanya

    11:58 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 32
    Rusya Federasyonu – Almanya

    12:00 – Yüzme – Bayanlar 100m Sırtüstü – Yarış 1

    12:00 – Halter – Erkekler 56kg Grup B

    12:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler İkinci Tur

    12:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler İkinci Tur

    12:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler İkinci Tur

    12:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler İkinci Tur

    12:00 – Su Topu – Erkekler Ön Eleme Turu – Grup A
    Yunanistan – Hırvatistan

    12:00 – Binicilik – Üç Günlük Takım At Terbiyesi Gün 2

    12:00 – Kürek – Erkekler Tekler Kürek İkinci Şans 2

    12:00 – Binicilik – Üç Günlük Bireysel At Terbiyesi Gün 2

    12:00 – Plaj Voleybolu – Erkekler Ön Eleme – Havuz B – Karşılaşma 3
    İspanya – Çek Cumhuriyeti

    12:03 – Yüzme – Bayanlar 100m Sırtüstü – Yarış 2

    12:05 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 32
    Arnavutluk – Finlandiya

    12:05 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 32
    Moğolistan – Çin Tayvan

    12:06 – Yüzme – Bayanlar 100m Sırtüstü – Yarış 3

    12:09 – Yüzme – Bayanlar 100m Sırtüstü – Yarış 4

    12:10 – Kürek – Erkekler Tekler Kürek İkinci Şans 3

    12:12 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 32
    Rusya Federasyonu – Azerbaycan

    12:12 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 32
    Avustralya – Büyük Britanya

    12:13 – Yüzme – Bayanlar 100m Sırtüstü – Yarış 5

    12:15 – Okçuluk – Bayanlar Takım 1/8 Elemeleri 23

    12:16 – Yüzme – Bayanlar 100m Sırtüstü – Yarış 6

    12:17 – Yüzme – Bayanlar 100m Sırtüstü – Yarış 7

    12:19 – Yüzme – Bayanlar 100m Sırtüstü – Yarış 8

    12:19 – Yüzme – Bayanlar 100m Sırtüstü – Yarış 9

    12:19 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 32
    Mısır – Birleşik Arap Emirlikleri

    12:19 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 32

    12:20 – Yüzme – Erkekler 200m Serbest Stil – Yarış 1

    12:20 – Kürek – Bayanlar Tekler Kürek İkinci Şans 1

    12:24 – Yüzme – Erkekler 200m Serbest Stil – Yarış 2

    12:26 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 32

    12:26 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 32
    Gürcistan – Şili

    12:27 – Yüzme – Erkekler 200m Serbest Stil – Yarış 3

    12:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64
    Hong Kong, CHN – Polonya

    12:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64
    Malezya – Mısır

    12:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64
    Büyük Britanya – Beyaz Rusya

    12:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64
    Tunus – Venezuela

    12:30 – Kürek – Bayanlar Tekler Kürek İkinci Şans 2

    12:31 – Yüzme – Erkekler 200m Serbest Stil – Yarış 4

    12:33 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 32
    Andora – Paraguay

    12:33 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 32

    12:35 – Yüzme – Erkekler 200m Serbest Stil – Yarış 5

    12:35 – Yüzme – Erkekler 200m Serbest Stil – Yarış 6

    12:38 – Yüzme – Erkekler 200m Serbest Stil – Yarış 7

    12:40 – Kürek – Hafif Bayanlar İkililer Kürek Yarışı 1

    12:40 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 32
    Brezilya – Polonya

    12:40 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 32
    Kazakistan – Bulgaristan

    12:43 – Yüzme – Erkekler 200m Serbest Stil – Yarış 8

    12:43 – Yüzme – Bayanlar 100m Kurbağalama – Yarış 1

    12:45 – Hokey – Bayanlar Havuz WA Maç W02
    Hollanda – Belçika

    12:45 – Yüzme – Erkekler 200m Serbest Stil – Yarış 9

    12:46 – Yüzme – Bayanlar 100m Kurbağalama – Yarış 2

    12:47 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 32
    Papua Yeni Gine – Ermenistan

    12:47 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 32
    Kore – Ukrayna

    12:49 – Yüzme – Erkekler 200m Serbest Stil – Yarış 10

    12:49 – Yüzme – Erkekler 200m Serbest Stil – Yarış 11

    12:49 – Yüzme – Bayanlar 100m Kurbağalama – Yarış 3

    12:50 – Kürek – Hafif Bayanlar İkililer Kürek Yarışı 2

    12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

    12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

    12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

    12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

    12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

    12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

    12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

    12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

    12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

    12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

    12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

    12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

    12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64
    Romanya – İran

    12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

    12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

    12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

    12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

    12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

    12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

    12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

    12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

    12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

    12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

    12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

    12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

    12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

    12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

    12:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 64

    12:52 – Yüzme – Bayanlar 100m Kurbağalama – Yarış 4

    12:54 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 32
    Slovenya – Venezuela

    12:54 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 32
    Özbekistan – Libya AJ

    12:55 – Yüzme – Bayanlar 100m Kurbağalama – Yarış 5

    12:58 – Yüzme – Bayanlar 100m Kurbağalama – Yarış 6

    13:00 – Kürek – Hafif Bayanlar İkililer Kürek Yarışı 3

    13:00 – Plaj Voleybolu – Erkekler Ön Eleme – Havuz A – Karşılaşma 1
    Brezilya – Avusturya

    13:00 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler İkinci Tur

    13:00 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler İkinci Tur

    13:00 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler İkinci Tur

    13:00 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler İkinci Tur

    13:01 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 16

    13:01 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 32

    13:03 – Yüzme – Erkekler 100m Sırtüstü – Yarış 1

    13:03 – Yüzme – Bayanlar 100m Kurbağalama – Yarış 7

    13:05 – Yüzme – Bayanlar 100m Kurbağalama – Yarış 8

    13:06 – Yüzme – Erkekler 100m Sırtüstü – Yarış 2

    13:07 – Yüzme – Bayanlar 100m Kurbağalama – Yarış 9

    13:08 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 16

    13:08 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 16

    13:09 – Yüzme – Erkekler 100m Sırtüstü – Yarış 3

    13:10 – Kürek – Hafif Erkekler İkililer Kürek Yarışı 1

    13:11 – Yüzme – Bayanlar 100m Kurbağalama – Yarış 10

    13:11 – Yüzme – Bayanlar 100m Kurbağalama – Yarış 11

    13:11 – Yüzme – Bayanlar 100m Kurbağalama – Yarış 12

    13:12 – Yüzme – Erkekler 100m Sırtüstü – Yarış 4

    13:15 – Artistik Jimnastik – Bayanlar Elemeleri – Alt bölüm 2

    13:15 – Yüzme – Erkekler 100m Sırtüstü – Yarış 5

    13:15 – Basketbol – Erkekler Ön Eleme Turu Grup B
    Brezilya – Avustralya

    13:15 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 16

    13:15 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 16
    Brezilya – Kore

    13:15 – Hentbol – Erkekler Ön Elemeleri B Grubu – Maç 2
    Hırvatistan – Kore

    13:18 – Yüzme – Erkekler 100m Sırtüstü – Yarış 6

    13:20 – Kürek – Hafif Erkekler İkililer Kürek Yarışı 2

    13:20 – Su Topu – Erkekler Ön Eleme Turu – Grup A
    Kazakistan – İspanya

    13:22 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 16

    13:22 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 16

    13:23 – Yüzme – Bayanlar 400m Serbest Stil – Yarış 1

    13:25 – Yüzme – Erkekler 100m Sırtüstü – Yarış 7

    13:27 – Yüzme – Erkekler 100m Sırtüstü – Yarış 8

    13:29 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 16

    13:29 – Judo – Bayanlar -52 kg Elemesi Son 16

    13:30 – Voleybol – Erkekler Ön Eleme – Havuz B Karşılaşma 3
    Rusya Federasyonu – Almanya

    13:30 – Yüzme – Erkekler 100m Sırtüstü – Yarış 9

    13:30 – Yüzme – Erkekler 100m Sırtüstü – Yarış 10

    13:30 – Yüzme – Erkekler 100m Sırtüstü – Yarış 11

    13:30 – Yüzme – Erkekler 100m Sırtüstü – Yarış 12

    13:30 – Yüzme – Erkekler 100m Sırtüstü – Yarış 13

    13:30 – Kürek – Hafif Erkekler İkililer Kürek Yarışı 3

    13:30 – Tenis – Maç sırası bir önceki gece duyurulacaktır

    13:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 32

    13:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 32

    13:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 32

    13:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 32
    Romanya – Ukrayna

    13:31 – Yüzme – Bayanlar 400m Serbest Stil – Yarış 2

    13:36 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 16

    13:36 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 16

    13:37 – Yüzme – Bayanlar 400m Serbest Stil – Yarış 3

    13:40 – Kürek – Hafif Erkekler İkililer Kürek Yarışı 4

    13:43 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 16

    13:43 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 16

    13:43 – Yüzme – Bayanlar 400m Serbest Stil – Yarış 4
    –
    13:45 – Atıcılık – 10m Havalı Tabanca Bayanlar Finalleri

    13:49 – Yüzme – Bayanlar 400m Serbest Stil – Yarış 5

    13:50 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 16

    13:50 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 16

    13:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 32
    Brezilya – Almanya

    13:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 32
    Çin – Kore

    13:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 32
    Çin – İtalya

    13:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 32
    Beyaz Rusya – Fransa

    13:50 – Kürek – Bayanlar Sekizli Yarışı 1

    13:56 – Yüzme – Erkekler 4 x 100m Serbest Stil Bayrak – Yarış 1

    13:57 – Judo – Erkekler -66 kg Elemeleri Son 16

    13:57 – Judo – Bayanlar -52 kg Çeyrek Finali

    13:58 – Yüzme – Bayanlar 400m Serbest Stil – Yarış 6

    14:00 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Ön Eleme – Havuz D – Karşılaşma 7
    Hollanda – İspanya
    –
    14:00 – Bisiklet Yol Yarışları – Bayanlar Yol Yarışı

    14:00 – Futbol – Erkekler İlk Tur – C Grubu – Maç 11
    Mısır – Yeni Zelanda

    14:00 – Yelken – Finn – Erkekler Tek Kişilik Yelken (Ağır) – Yarış 01

    14:00 – Kürek – Bayanlar Sekizli Yarışı 2

    14:01 – Yüzme – Erkekler 4 x 100m Serbest Stil Bayrak – Yarış 2

    14:04 – Judo – Bayanlar -52 kg Çeyrek Finali

    14:04 – Judo – Bayanlar -52 kg Çeyrek Finali

    14:10 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 32
    Rusya Federasyonu – Birleşik Devletler

    14:10 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 32
    İtalya – Almanya

    14:10 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 32
    Beyaz Rusya – Kanada

    14:10 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 32
    Romanya – Birleşik Devletler

    14:11 – Judo – Erkekler -66 kg Çeyrek Finali

    14:11 – Judo – Bayanlar -52 kg Çeyrek Finali

    14:18 – Judo – Erkekler -66 kg Çeyrek Finali

    14:18 – Judo – Erkekler -66 kg Çeyrek Finali

    14:25 – Judo – Erkekler -66 kg Çeyrek Finali

    14:30 – Badminton – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup F
    Hollanda – Litvanya

    14:30 – Badminton – Tüm etkinlikler – Grup aşaması karşılaşmaları

    14:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 32
    Çin – Kore

    14:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 32

    14:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 32
    Birleşik Devletler – Rusya Federasyonu

    14:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 32

    14:30 – Halter – Bayanlar 53kg Grup B

    14:30 – Badminton – Karışık Çiftler Grup Aşaması – Grup D
    Çin Tayvan – Tayland

    14:30 – Badminton – Karışık Çiftler Grup Aşaması – Grup A
    Çin – Rusya Federasyonu

    15:05 – Badminton – Karışık Çiftler Grup Aşaması – Grup C
    Danimarka – Hindistan

    15:07 – Badminton – Erkekler Tekler Grup Aşaması – Grup B
    Endonezya – Estonya

    15:09 – Badminton – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup H
    Japonya – Slovenya

    15:10 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 16

    15:10 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 16

    15:10 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 16

    15:10 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 16

    15:30 – Kano Slalom – Kano Tekler (C1) Erkekler Ön Yarışları 1. Yarış

    15:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 16

    15:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 16

    15:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 16

    15:30 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Son 16

    15:30 – Boks – Erkekler Hafif (60kg) 32 Turu

    15:30 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler İkinci Tur

    15:30 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler İkinci Tur

    15:30 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler İkinci Tur

    15:30 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler İkinci Tur

    15:30 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 1

    15:30 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Gün 1

    15:30 – Yelken – Finn – Erkekler Tek Kişilik Yelken (Ağır) – Yarış 02

    15:35 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 2

    15:35 – Yelken – Star – Erkekler Keelboat – Yarış 01

    15:40 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 3

    15:40 – Badminton – Erkekler Tekler Grup Aşaması – Grup E
    Çin – Tayland

    15:42 – Badminton – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup E
    Hindistan – İsviçre

    15:44 – Badminton – Erkekler Tekler Grup Aşaması – Grup I
    Singapur – İsrail

    15:45 – Boks – Erkekler Hafif (60kg) 32 Turu

    15:45 – Hokey – Bayanlar Havuz WA Maç W03
    Çin – Kore

    16:00 – Boks – Erkekler Hafif (60kg) 32 Turu
    –
    16:00 – Atıcılık – Skeet Bayanlar Finalleri

    16:00 – Judo – Bayanlar -52 kg İkinci şans müsabakası

    16:07 – Judo – Bayanlar -52 kg İkinci şans müsabakası

    16:10 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Çeyrek Finalleri Çeyrek Final 1

    16:10 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Çeyrek Finalleri Çeyrek Final 2

    16:10 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Çeyrek Finalleri Çeyrek Final 3

    16:10 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Çeyrek Finalleri Çeyrek Final 4

    16:10 – Su Topu – Erkekler Ön Eleme Turu – Grup A
    İtalya – Avustralya

    16:14 – Judo – Bayanlar -52 kg Tablo A Yarı Finali

    16:15 – Boks – Erkekler Hafif (60kg) 32 Turu

    16:15 – Badminton – Erkekler Çiftler Grup Aşaması – Grup D
    Malezya – Birleşik Devletler

    16:17 – Badminton – Bayanlar Çiftler Grup Aşaması – Grup B
    Japonya – Singapur

    16:19 – Badminton – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup J
    Hong Kong, CHN – Norveç

    16:21 – Judo – Bayanlar -52 kg Tablo B Yarı Finali

    16:28 – Judo – Erkekler -66 kg İkinci şans müsabakası

    16:30 – Hentbol – Erkekler Ön Elemeleri A Grubu – Maç 3
    İsveç – Tunus

    16:30 – Boks – Erkekler Hafif (60kg) 32 Turu

    16:30 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler İkinci Tur

    16:30 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler İkinci Tur

    16:30 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler İkinci Tur

    16:30 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler İkinci Tur

    16:30 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 4

    16:30 – Basketbol – Erkekler Ön Eleme Turu Grup A
    Birleşik Devletler – Fransa

    16:30 – Plaj Voleybolu – Erkekler Ön Eleme – Havuz E – Karşılaşma 9
    Hollanda – Venezuela

    16:30 – Futbol – Erkekler İlk Tur – B Grubu – Maç 10
    Meksika – Gabon

    16:31 – Kano Slalom – Kano (K1) Erkekler Ön Yarışları 1. Yarış

    16:35 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 5

    16:35 – Judo – Erkekler -66 kg İkinci şans müsabakası

    16:40 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 6

    16:42 – Judo – Erkekler -66 kg Tablo A Yarı Finali

    16:45 – Artistik Jimnastik – Bayanlar Elemeleri – Alt bölüm 3

    16:45 – Boks – Erkekler Hafif (60kg) 32 Turu

    16:45 – Voleybol – Erkekler Ön Eleme – Havuz A Karşılaşma 2
    Avustralya – Arjantin

    16:49 – Judo – Erkekler -66 kg Tablo B Yarı Finali

    16:50 – Yelken – Star – Erkekler Keelboat – Yarış 02
    –
    16:56 – Judo – Bayanlar -52 kg Bronz Madalya Müsabakası A
    –
    17:00 – Dalış – Bayanlar Senkronize 3m Tramplen Finali

    17:00 – Boks – Erkekler Velter (69kg) 32 Turu

    17:00 – Futbol – Erkekler İlk Tur – C Grubu – Maç 09
    Brezilya – Beyaz Rusya

    17:00 – Okçuluk – Bayanlar Takım Çeyrek Finalleri 25
    –
    17:03 – Judo – Bayanlar -52 kg Bronz Madalya Müsabakası B
    –
    17:10 – Judo – Erkekler -66 kg Bronz Madalya Müsabakası A

    17:15 – Boks – Erkekler Velter (69kg) 32 Turu
    –
    17:17 – Judo – Erkekler -66 kg Bronz Madalya Müsabakası B

    17:20 – Badminton – Erkekler Çiftler Grup Aşaması – Grup B
    Kore – Tayland

    17:25 – Okçuluk – Bayanlar Takım Çeyrek Finalleri 26
    –
    17:30 – Halter – Bayanlar 53kg Grup A

    17:30 – Su Topu – Erkekler Ön Eleme Turu – Grup B
    Macaristan – Sırbistan

    17:30 – Boks – Erkekler Velter (69kg) 32 Turu

    17:30 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler İkinci Tur

    17:30 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler İkinci Tur

    17:30 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler İkinci Tur

    17:30 – Masa Tenisi – Erkekler Tekler İkinci Tur

    17:30 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 7

    17:30 – Plaj Voleybolu – Erkekler Ön Eleme – Havuz E – Karşılaşma 10
    Almanya – Letonya

    17:35 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 8

    17:40 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 9

    17:45 – Boks – Erkekler Velter (69kg) 32 Turu

    17:47 – Kano Slalom – Kano Tekler (C1) Erkekler Ön Yarışları 2. Yarış

    17:50 – Okçuluk – Bayanlar Takım Çeyrek Finalleri 27

    18:00 – Boks – Erkekler Velter (69kg) 32 Turu
    –
    18:00 – Judo – Bayanlar -52 kg Finali – Altın Madalya Müsabakası

    18:00 – Hokey – Bayanlar Havuz WB Maç W05
    Arjantin – Güney Afrika
    –
    18:10 – Judo – Erkekler -66 kg Finali – Altın Madalya Müsabakası

    18:15 – Boks – Erkekler Velter (69kg) 32 Turu

    18:15 – Okçuluk – Bayanlar Takım Çeyrek Finalleri 28

    18:15 – Hentbol – Erkekler Ön Elemeleri B Grubu – Maç 4
    İspanya – Sırbistan

    18:30 – Artistik Jimnastik – Bayanlar Elemeleri – Alt bölüm 4

    18:30 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 10

    18:30 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Ön Eleme – Havuz E – Karşılaşma 9
    Almanya – Avustralya

    18:35 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 11

    18:40 – Okçuluk – Bayanlar Takım Yarı Finali 29

    18:40 – Yelken – Elliott 6m – Bayanlar İkili Yarışı – Round Robin – Yarış 12

    18:45 – Voleybol – Erkekler Ön Eleme – Havuz B Karşılaşma 5
    Birleşik Devletler – Sırbistan

    18:45 – Basketbol – Erkekler Ön Eleme Turu Grup B
    İspanya – Çin

    18:48 – Kano Slalom – Kano (K1) Erkekler Ön Yarışları 2. Yarış

    19:00 – Futbol – Erkekler İlk Tur – D Grubu – Maç 15
    Japonya – Fas

    19:00 – Futbol – Erkekler İlk Tur – A Grubu – Maç 13
    Senegal – Uruguay

    19:05 – Okçuluk – Bayanlar Takım Yarı Finali 30

    19:15 – Futbol – Erkekler İlk Tur – B Grubu – Maç 14
    Kore – İsviçre

    19:30 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Ön Eleme – Havuz F – Karşılaşma 12
    Büyük Britanya – Kanada
    –
    19:33 – Okçuluk – Bayanlar Takım Bronz Madalya Karşılaşması

    20:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Üçüncü Tur

    20:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Üçüncü Tur

    20:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Üçüncü Tur

    20:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Üçüncü Tur

    20:00 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Yarı Finalleri Yarı Final 1
    –
    20:01 – Okçuluk – Bayanlar Takım Altın Madalya Karşılaşması

    20:20 – Su Topu – Erkekler Ön Eleme Turu – Grup B
    Romanya – Büyük Britanya

    20:20 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Yarı Finalleri Yarı Final 2

    20:30 – Badminton – Bayanlar Çiftler Grup Aşaması – Grup A
    Çin – Rusya Federasyonu

    20:30 – Badminton – Erkekler Çiftler Grup Aşaması – Grup C
    Danimarka – Rusya Federasyonu

    20:30 – Badminton – Tüm etkinlikler – Grup aşaması karşılaşmaları

    20:30 – Badminton – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup O
    Bulgaristan – Beyaz Rusya
    –
    20:50 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Bronz Madalya Müsabakası

    21:00 – Hokey – Bayanlar Havuz WA Maç W04
    Büyük Britanya – Japonya
    –
    21:00 – Halter – Erkekler 56kg Grup A

    21:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Üçüncü Tur

    21:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Üçüncü Tur

    21:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Üçüncü Tur

    21:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Üçüncü Tur

    21:05 – Badminton – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup L
    Çin – İspanya

    21:07 – Badminton – Erkekler Tekler Grup Aşaması – Grup D
    Vietnam – Belçika

    21:09 – Badminton – Karışık Çiftler Grup Aşaması – Grup D
    Çin – Malezya
    –
    21:10 – Eskrim – Erkekler Sabr Bireysel Altın Madalya Müsabakası

    21:30 – Hentbol – Erkekler Ön Elemeleri A Grubu – Maç 5
    Fransa – Büyük Britanya
    –
    21:30 – Yüzme – Bayanlar 100m Kelebek Finali

    21:37 – Yüzme – Erkekler 200m Serbest Stil Yarı Finali 1

    21:40 – Su Topu – Erkekler Ön Eleme Turu – Grup B
    Karadağ – Birleşik Devletler

    21:40 – Badminton – Erkekler Çiftler Grup Aşaması – Grup D
    Kore – Japonya

    21:42 – Badminton – Bayanlar Çiftler Grup Aşaması – Grup D
    Danimarka – Hong Kong, CHN

    21:43 – Yüzme – Erkekler 200m Serbest Stil Yarı Finali 2

    21:44 – Badminton – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup N
    Ukrayna – Çek Cumhuriyeti

    21:45 – Futbol – Erkekler İlk Tur – D Grubu – Maç 12
    İspanya – Honduras

    21:45 – Futbol – Erkekler İlk Tur – A Grubu – Maç 16
    Büyük Britanya – Birleşik Arap Emirlikleri

    21:48 – Yüzme – Bayanlar 100m Kurbağalama Yarı Finali 1

    21:54 – Yüzme – Bayanlar 100m Kurbağalama Yarı Finali 2

    22:00 – Artistik Jimnastik – Bayanlar Elemeleri – Alt bölüm 5

    22:00 – Basketbol – Erkekler Ön Eleme Turu Grup B
    Rusya Federasyonu – Büyük Britanya

    22:00 – Voleybol – Erkekler Ön Eleme – Havuz A Karşılaşma 4
    İtalya – Polonya

    22:00 – Plaj Voleybolu – Eleme – Havuz E – Karşılaşma 10
    Brezilya – Hollanda

    22:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Üçüncü Tur

    22:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Üçüncü Tur

    22:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Üçüncü Tur

    22:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Üçüncü Tur
    –
    22:08 – Yüzme – Erkekler 100m Kurbağalama Finali

    22:15 – Badminton – Erkekler Tekler Grup Aşaması – Grup M
    Büyük Britanya – İsveç
    –
    22:15 – Yüzme – Bayanlar 400m Serbest Stil Finali

    22:17 – Badminton – Bayanlar Tekler Grup Aşaması – Grup I
    İrlanda – Mısır

    22:19 – Badminton – Erkekler Çiftler Grup Aşaması – Grup A
    Çin – Almanya

    22:25 – Yüzme – Erkekler 100m Sırtüstü Yarı Finali 1

    22:30 – Boks – Erkekler Hafif (60kg) 32 Turu

    22:30 – Yüzme – Erkekler 100m Sırtüstü Yarı Finali 2

    22:44 – Yüzme – Bayanlar 100m Sırtüstü Yarı Finali 1

    22:45 – Boks – Erkekler Hafif (60kg) 32 Turu

    22:50 – Badminton – Karışık Çiftler Grup Aşaması – Grup B
    Japonya – Kanada

    22:50 – Yüzme – Bayanlar 100m Sırtüstü Yarı Finali 2

    22:52 – Badminton – Bayanlar Çiftler Grup Aşaması – Grup C
    Avustralya – Güney Afrika
    –
    22:54 – Yüzme – Erkekler 4 x 100m Serbest Stil Bayrak Finali

    22:54 – Badminton – Erkekler Tekler Grup Aşaması – Grup O
    İspanya – Çek Cumhuriyeti

    23:00 – Plaj Voleybolu – Bayanlar Ön Eleme – Havuz D – Karşılaşma 8
    Birleşik Devletler – Arjantin

    23:00 – Boks – Erkekler Hafif (60kg) 32 Turu

    23:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Üçüncü Tur

    23:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Üçüncü Tur

    23:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Üçüncü Tur

    23:00 – Masa Tenisi – Bayanlar Tekler Üçüncü Tur

    23:15 – Boks – Erkekler Hafif (60kg) 32 Turu

    23:15 – Hentbol – Erkekler Ön Elemeleri B Grubu – Maç 6
    Macaristan – Danimarka

    23:15 – Hokey – Bayanlar Havuz WB Maç W06
    Almanya – Birleşik Devletler

    23:30 – Boks – Erkekler Hafif (60kg) 32 Turu

    23:45 – Boks – Erkekler Hafif (60kg) 32 Turu

    30 Temmuz
    00:00 – Voleybol – Erkekler Ön Eleme – Havuz B Karşılaşma 6
    Brezilya – Tunus

    00:00 – Boks – Erkekler Velter (69kg) 32 Turu

    00:00 – Plaj Voleybolu – Erkekler Ön Eleme – Havuz B – Karşılaşma 4
    Birleşik Devletler – Japonya

    00:15 – Boks – Erkekler Velter (69kg) 32 Turu

    00:15 – Basketbol – Erkekler Ön Eleme Turu Grup A
    Arjantin – Litvanya

    00:30 – Boks – Erkekler Velter (69kg) 32 Turu

    00:45 – Boks – Erkekler Velter (69kg) 32 Turu

    01:00 – Plaj Voleybolu – Erkekler Ön Eleme – Havuz A – Karşılaşma 2

    01:00 – Boks – Erkekler Velter (69kg) 32 Turu

    01:15 – Boks – Erkekler Velter (69kg) 32 Turu