2012 Lancer Evolution

'Araba Modelleri' forumunda EyLüL tarafından 23 Temmuz 2011 tarihinde açılan konu

 1. 2012 Lancer Evolution
  Lancer Evolution 2012
  Lancer Evolution


  Mitsubishi Lancer Evo ölümü raporlar oldukça abartılı olmuştur. Şirket fanbase alınan şaşırtıcı olmayan bir şekilde öfkeli bir tepki sonra, Mitsubishi, görünüşte onun amiral gemisi ralli savaşçı öldürmek için kararını tersine döndü.

  Mitsubishi, şu anda dünyada gelişmekte olan çevre dostu yeni görüntüsü ile Evrim vahşi performans ve kült durumu görüntü dengelemek için bir yol bulmak gerekir. Evo X hala kullanılabilir olacak, fakat yeni nesil hayranları Evo binlerce sürpriz farklı bir yöne şey "evrim".

  Bir basın açıklamasında, Mitsubishi Motors Corporation Küresel İcra Kurulu Başkanı Osamu Masuko, belki de Evo sonlandırıldı ve automaker yeni nesil araç için planları olduğunu asla gösterir. Yeni pazar yanıt otomobil talepleri Masuko yorum, "daha önce olduğu gibi aynı şekilde Lancer Evolution konsept ilerleyen düşünüyor, ancak farklı bir yönde gelişmeye Lancer Evolution modelini bulmak için."

  Hibrid veya elektrikli araç teknolojisini içerebilir önceki söylentiler, bu otomobilin geleceğine yön ve "ilgili teknolojileri", daha sonraki bir tarihte açıklanacak edeceği ek açıklamalar daha olası görünüyor.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. Cevap: 2012 Lancer Evolution

  Bu Mitsubişi nasıl bi şi ? :)
  En iyisi Mustang :)
   
Yükleniyor...
- 2012 Lancer Evolution Forum Tarih
2012 Lancer Araba Modelleri 4 Ağustos 2011
2012 Mitsubishi Lancer Araba Modelleri 6 Haziran 2011
2012 Lancer Fiyatı Araba Modelleri 26 Mayıs 2011
2012 de ölmesiyle soyu tükenen hayvanların simgesi olan pinta adasına özgü dev kaplumbağanın adı ne Sorun Cevaplayalım 27 Ocak 2015