2012 Gülen Yalçın Kış Koleksiyonu

'Moda Rehberi' forumunda EyLüL tarafından 28 Eylül 2011 tarihinde açılan konu

 1. Gülen Yalçın’ın 2012 Sonbahar-Kış Modası

  Gülen Yalçın’dan Göz Alıcı Bir Koleksiyon “DİNAMİK KIŞ”

  Türkiye’de “Swarovski Elements” etiketini kullanan tek moda tasarımcısı Gülen Yalçın’ın 2012 Sonbahar-Kış koleksiyonu; zarif ve mütevazı detayları görkemli kumaşlarla buluşturarak göz alıcı bir moda resitali sunuyor.

  Ünlü modacı Gülen Yalçın merkezi Nişantaşı’nda bulunan “Gülen Yalçın Tasarım Evi”nde; kendine güvenen, sadelikten ödün vermeyen şehirli kadınlara özel ve farklı bir koleksiyon hazırladı.

  GülenYalçın’ın zengin, cool, güçlü bir duruşla lüks etki oluşturan Gündüz Haute Couture tasarımlarında hakim olan kırmızı, bordo, saks, turkuaz, turuncu ve siyah-beyaz beraberliği dinamik bir kış mevsimini müjdeliyor. Koleksiyonun alt ve üst modellerinde kullanılan zıt renkler keskinliği ve doğallığı simgeliyor. Baştan aşağı aynı renk olmak ise koleksiyonun sürprizi.


  Derin yırtmaçlı baldır boyu etekler, çeşit çeşit pantolon siluetleri, uzun paltolar, minimal gömlekler ve yalın elbiseler kış koleksiyonunun gözalıcı parçalarından yalnızca birkaçı… Bu senenin en çarpıcı aksesuarları olarak özel tasarım gerdanlıklar ön plana çıkarken, kuş tüyü ve kürk tamamlayıcılar ceket ve abiyelere ayrı bir hava katıyor. Renkli yılan derisi kemerler ise koleksiyonun en gözalıcı aksesuarları arasında

  [​IMG]
  [​IMG]
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 19 Ocak 2014
Yükleniyor...
- 2012 Gülen Yalçın Forum Tarih
Survivor 2012 Gülen Sezmiş Resimleri Resimler 14 Mart 2012
2012'de Fethullah Gülen dönecek mi? Medya Bölümü 28 Aralık 2011
2012 de ölmesiyle soyu tükenen hayvanların simgesi olan pinta adasına özgü dev kaplumbağanın adı ne Sorun Cevaplayalım 27 Ocak 2015
2012 Yılının Futbolcuları Belli Oldu Spor Gündemi 25 Ocak 2013