2012 Google'ın en kötü anları

'Teknik Yardım' forumunda EyLüL tarafından 26 Aralık 2012 tarihinde açılan konu

 1. 2012'de Google'ın en kötü anları  - Nexus Q: Medya akışını kolaylaştırmayı amaçlayan Nexus Q, yüksek fiyatı ve işlevlerinin yetersiz oluşu nedeniyle ilgi çekmeyi başaramadı.

  - Nexus 4: Google'ın LG ile ortak ürettiği son cebi aslında iyi bir cep, ancak yaşanan dağıtım sorunları Google'ın başını oldukça ağrıtmıştı.

  -İngiltere vergileri: Google'ın İngiltere'de gelirlerlerini sakladığı ve hatta zarar bildirdiği ortaya çıkmıştı.

  - Chromebook'lar: 2013 belki de Chromebook'ların başarıyı yakaladığı bir sene olacak. Ancak Google, Chrome'lu netbook'larından beklediği başarıyı henüz elde edemedi.

  - AB ve FTC: Geçtiğimiz sene rakiplerine zarar verecek hareketlerde bulunup bulunmadığına dair bir AB incelemesi için hazırlanıyordu. Bu sene ise incelemenin tamamlanması bekleniyor.

  Bu arada ABD Federal Ticaret Komisyonu da kendi incelemesini yürütüyor ve önümüzdeki günlerde kararını açıklayabilir.

  - Parçalanma: Android "parçalanma" sorununu tüm şiddetiyle yaşamaya devam ediyor. Tüm Android cihazlarını yüzde 50'si hala Android 2.3 "Gingerbread" ile çalışıyor. Son Android sürümü ise cihazların sadece yüzde 6.7'sinde mevcut.

  - Avrupa gazeteleri: Fansa, Eylül ayında Google News'dan okunan Fransız gazeteleri için Google'dan para talep ederken Alman regülatörler, benzer bir yönetmelik için Kasım'da çalışmalara başlamıştı.
   
Yükleniyor...
- 2012 Google'ın kötü Forum Tarih
Google'ın 2012'deki en iyi anları Teknik Yardım 26 Aralık 2012
2012 de ölmesiyle soyu tükenen hayvanların simgesi olan pinta adasına özgü dev kaplumbağanın adı ne Sorun Cevaplayalım 27 Ocak 2015
2012 Yılının Futbolcuları Belli Oldu Spor Gündemi 25 Ocak 2013
2012 yılının en çok satan oyunları Oyun Bölümü 12 Ocak 2013