2012 Eurovison Twitter geyikleri

'Haberler' forumunda Blizzard tarafından 25 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Can Bonomo için ünlüler ne dedi, 2012 Eurovision 2. eleme heyecanını dün dolu dizgin yaşadık. Son ana kadar nefesler tutuldu. Salonda Türkiye tezahuratları yapılırken sonuç açıklandı. Altın bileti alarak 57. Eurovision şarkı yarışmasına gitmeye hak kazanan Can Bonomo için twitterda ünlüler şu yorumları yaptı.

Burcu Güneş
    Nefesim kesildi. Oh be, yaşasın göster kendini.

Işın Karaca Doğan
    Can'ın heyecanını hissettim oturduğum yerden,kalbimiz seninle.

Pınar Altuğ Atacan
    Can Bonomo süperdi.

Büşra Pekin
    Kız dansçılar da olsaydı iyiydi. Ama şarkımız coşturdu. Zafer bizimdir. Gobonomo!

Yeşim Salkım
    Tek başına vokalsiz helal olsun ne güzel söylüyor Can iyi sessin iyi Bonomo.

Doğa Rutkay
    Lala oley yupi ki hopa ve daha bi sürü sevinç nidaları ve Bonomo alkışları.

Armagan Çağlayan
    Oh be! Aklım çıktı yahu!

Finalin ardından konuşulanlar

beyinsiz_adam: İran, Irak ve Suriye AB'ye girmediği sürece Eurovision'da şansımız yok. Ben bu kadar işe yaramayan komşu görmedim.

PuCCaa: Eurovision değil, coğrafya dersi izliyoruz sanki. Komşu ülkeleri öğrendikten sonra denizin kıyaya parelel uzandığı bölgeleri işleyeceğiz..

dusunenmadam: Yıllarca 'ülkemizin 3 tarafının denizlerle çevrili olması jeopolitik açıdan çok önemlidir' diye kandırıldık. Balıklar mı oy kullanacak!

ceriLevis: Ve Ajda Pekkan yıllardır aradığı okul arkadaşlarını erovizyon sayesinde buldu.. Teşekkürler Rusya..

Turk_Annesi: Olsun annem çalışır seneye tekrar girersin. #CANınsagolsunBONOMO

tambirleydi: Bulgaristan tuhaf numaralardan cevapsız çağrı atmayı biliyor ama, yazıklar olsun.

mesutbahtiyar: Eurovision tamamen siyasi. Bie tek Azerbaycan ve Türkiye puanını objektif şekilde veriyor.

zekikayahan: Neredeyse tüm şarkıların İngilizce olmasına ve İngiltere'nin 1 puan almasına kaç puan?

AbSurDMaN_: Ya bize neden tırt tırt 2'şer 3'er puan veriyorsunuz! Gemi yaptık sahnede, İNSANDAN GEMİ YAPTIK BORU MU?!?!

BenTurkKizi: Eurovision'dan bana mesaj gelmediği için ilk adımı ben atmayıp mesaj atmadım.