2012 Eurovision Temsilcimiz Can Bonomo

'Güncel Bilgiler' forumunda EyLüL tarafından 16 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

1. 2012 Eurovision Temsilcimiz Can Bonomo

Can Bonomo 2012 Eurovision Temsilcimiz

İzmirli Can Bonomo, müziğe 8 yaşında gitar çalarak başladı. Ortaokul ve lise boyunca sürdürdüğü müzik çalışmalarına İstanbul’da devam etti. 17 yaşında İstanbul semalarına açılmaya karar veren Bonomo, müzik dünyasına ses prodüksiyonculuğu yaparak atıldı.

Yarı finaller 22-24 Mayıs’ta, büyük final ise 26 Mayıs 2012 tarihinde Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de yapılacak. Genç müzisyen Can Bonomo "Ülkemi temsil etmek üzere TRT'den gelen bu teklifi gururla kabul ettim. Bu heyecan verici süreçte herkesin desteği ve iyi dileklerinin yanımda olacağını düşünüyorum. Ben de kendi tarzım ve müziğimle ülkemi en iyi şekilde temsil etmek için çok çalışacağım." dedi.
    Yarışma için 3 aday şarkı hazırlayacak olan Can Bonomo, Şubat ayının son haftasında şarkıları tamamlayarak TRT'ye teslim edecek.
    57. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edecek olan Can Bonomo, parçanın hangi dilde olacağını üretim sürecinde netleşeceğini belirtirken, parça hazırlıklarına prodüktörü Can Saban ile başladı.

2. egedeniz

egedeniz Yasaklı

Cevap: 2012 Eurovision Temsilcimiz Can Bonomo

inşallah hayırlısı ile kazanırız