2012 Duvar Yazıları

'Karışık Sözler' forumunda Bella tarafından 20 Nisan 2012 tarihinde açılan konu

1. Duvar Yazıları 2012 ,

En Güzel Duvar Yazıları,

* Ya aşkıma karşılık ver. Yada peşinde eskittiğim ayakkabıların parasını.

* Aşk karşısındakini bulunmaz Hint kumaşı sanmanla hıyarın teki olduğunu anlaman arasındaki geçen zamandır.

* Yerin kulağı var derler…benimde kulağım var…peki ben yer miyim?... Hayır yemem

* İyi bir vicdan, rahat bir yastıktır.

* Her bildiğini söyleme, ama her söylediğini mutlaka bil.

* Yemişim aşk acısını. Bu dünyada küçük ayak parmağını sehpaya çarpmak gibi bir gerçek var.

* Söyleyin geceye, karanlık bakışlarını dikmesin üzerime.

* Bu hayatta gülmemi isteyen tek kişi fotoğrafçıydı.

* Her başarılı öğrencinin arkasında kopya olabilir.

* Eskiden kibirliydim; artık kusursuzum...

* Bir Kadın alttan almasınıda bilir ayağının altına almasınıda

* Tanıştık, konuştuk, hoşlandık, araştık, mesajlaştık, çıktık, bağlandık, aşık olduk, bittik, sildim ve şimdi iyiyim.:f40:

* Sevgili uyku: Ben bu satırları yazarken sen çok uzaktasın biliyorum ama seni seviyorum, ne olur yuvana dön PİJAMALI BİR DOST :)

* Benim de her lafa verilecek bir cevabım var ama o cevap aklıma olay anında değil de gece yatağıma yattığımda geliyor :f30:

* Herkesin mesaj atmamak için kendini zor tuttuğu birisi vardır.

* Benden hoşlanmıyor olma ihtimalin var tabi ama benim bunu umursamıyor olma ihtimalim daha yüksek
    :f40:

* Bir gün hayatına birisi girecek ve o gün, daha öncekilerle neden işlerin yürümediğini anlayacaksın;)

* Son dakika: facebook yine bozulmuş beğen butonu çalışmıyor. Deneyin isterseniz .:f63:

* Herkes Bana Huzur Verir ; Kimi Gelişiyle Salınarak , Kimi Gidişiyle Uzayarak ...:f118:

* Ruh eşimi bulamıoyurum; anladım ki eşsiz bir ruhum var :f196:

* Aaa aşkım şu karşıdan, elinde odunla koşarak gelen abine ne kadar da çok benziyor..;)

* -Kanka gözüm ondan başkasını görmüyor, çok seviyorum onu
    +Oha gelenlere bak!
    -Soldaki benim....
    :f30: