2011 yeni passat

'Resimli Konular' forumunda YAREN tarafından 15 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu


 1. 2011 passat,
  Yeni Passat 2011,
  Yeni passat ne zaman çıkacak?

  2011 Model Yeni Volkswagen Passat
  [​IMG]

  Yeni nesil Passat serisi bu defa Alman lüks araç firmalarını hedef alacak.2011 Yeni Passat tasarım ve teknoloji açısından BMW 3-Serisi Mercedes Benz C-Class ve Audi A4 gibi araçları aratmayacak.

  Aracın ilk fotoğrafları test sürüşü sırasında çekildi. Daha uzun ve geniş bir platformda yer alan Passat ın genişletilmiş tekerlek kemerleri dikkat çekiyor.

  2011 model yeni Volkswagen Passat ta 280 beygir gücünde 3.0 litrelik bir yeni V6 motor görev yapacak. Bu motorun hibrid versiyonu üzerinde de çalışılıyor. Ayrıca 300 beygirlik bir dizel motor 8 kademeli DSG şanzımanla aracın dört çeker versiyonunda satışa sunulacak.

  Teknolojik açıdan yeni donanımlara sahip olacak araçta havasız lastik sileceksiz cam temizleme gelişmiş bir kullanıcı arayüzü gerektiğinde direksiyona kontra-müdahalede bulunabilen elekronik stabilite programı 360 derece dönebilen park kamerası ve daha fazlası yer alacak.


  Yeni Passat tüm yenilikleriyle şimdiden rakiplerine fazlasıyla gözdağı veriyor. Yeni Volkswagen Passat ın 2011 sonunda 2012 model olarak satışa sunulması bekleniyor. Bir yıl sonra station-wagon modeli pazarda yerini alırken bunu daha sonra yüksek performanslı Passat R36 versiyonu takip edecek.
  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]