2011 Keanu Reeves Takvim Resimleri

'Resimli Konular' forumunda Ezlem tarafından 3 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. Keanu Charles Reeves, 1964 Beyrut doğumlu Kanadalı sinema oyuncusu ve müzisyen. Reeves, Wachowski kardeşlerin The Matrix üçlemesindeki seçilmiş kişi Neo karakteriyle kariyerinin zirvesine çıkmıştı.

Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta bir gece kulübünde tanışarak evlenen Çin ve Hawaii asıllı Amerikan vatandaşı, jeolog Samuel Nowlin Reeves ile İngiliz vatandaşı, kostüm tasarımcısı Patricia Taylor'ın iki çocuklarından ilki olarak 2 Eylül 1964'de dünyaya geldi. Anne ve babasının, Keanu henüz iki yaşındayken ayrılmalarından sonra, annesi, Keanu ve kız kardeşi Kim'le birlikte New York'ta yaşamaya başladı.
    Keanu Reeves Takvim Resimleri_forumdas_001. Keanu Reeves Takvim Resimleri_forumdas_002. Keanu Reeves Takvim Resimleri_forumdas_003. Keanu Reeves Takvim Resimleri_forumdas_004. Keanu Reeves Takvim Resimleri_forumdas_005.

2. Teşekkürler Ezlem zamanı Keanu ile takip etmek hayli güzel olacak :)

3. Kesinlikle katılıyorum en kıytırık filmlerini bile büyük zevkle bir kaç kere izleyen biri olarak bu takvimin beni çok mutlu ettiğini söyleyebilirim bide yeni filmi geliyor nihayet zamanı gelmiştide geçiyordu bile.. :f40: