2011 Eurovision Şarkı Yarışması Adayları

'Magazin haberleri' forumunda YAREN tarafından 29 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. Eurovision Şarkı Yarışması 2011,
    2011 Eurovision Adayları,
    2011 eurovision şarkı yarışmasında türkiyeyi kim temsil edecek?

2011 Eurovision Şarkı Yarışmasındaki Adaylar

TRT'nin Eurovision 2011 de yarışacak şarkıcıyı belirlemek için düzenlediği anket tartışılıyor..

2011 Eurovision Şarkı Yarışmasında ülkemizi kimin temsil edeceğine dair Eurovision 2011 Anketi adlı internet sitesinde anket düzenlendi. 4 kademeli ankette 15 sanatçı üç kategoriye ayrıldı.

Anket 1de Atiye Deniz, Hande Yener, Murat Boz, Gülşen ve Murat Dalkılıç oylandı.
    Dün sonuçlanan Anket 1de en çok oyu Atiye Deniz aldı. 11 bin 18 oy alan Atiye Deniz yüzde 28.06 oy oranıyla birinci oldu. Aynı ankette 10 bin 574 oy alan Hande Yener ise yüzde 26.93 oy oranıyla ikinci oldu. Eurovisiona katılmayı en çok isteyen isim olan Yener, bu sonuçla büyük bir hayal kırıklığına uğradı.
    1 Ekimde sona erecek olan Anket 2 de ise rockçı Hayko Cepkin büyük bir farkla önde gidiyor. Hayko Cepkin, Tarkan, Şebnem Ferah, Yalın ve Hadisenin oylandığı ankette, Hayko Cepkin yüzde 53.64 oy oranıyla şu anda birinci. Tarkan ise yüzde 28.31 oy oranıyla ikinci sırada gidiyor. 2 Ekim tarihinde başlayacak olan Anket 3te yer alacak sanatçılar henüz belirlenmedi. 3 anketin en çok oy alan üç ismi 9-16 Ekimdeki final oylamasına katılacak. Anketten çıkan sonuç, resmi olmasa da Eurovisionda ülkemizi kimin temsil edeceği hakkında belirleyici rol oynayacak. Ankette en çok oyu alan sanatçı yarışmaya katılmak istemezse bir sonraki en çok oyu alan sanatçıdan yarışmaya katılması istenecek.

Eurovision sürecini internet sitesi üzerinden halkla paylaşan maNga, şarkının belirlenmesinin ardından yurtdışı tanıtım turnesine çıkacak. Hadisenin geçen yıl çıktığı tanıtım turnesinde çok yorulduğu için yarışma gecesi performansının düştüğü hatırlatılan grup üyeleri, Tur programı henüz belli olmadı ama biz performansa dayalı bir grup olarak zor tempoya alışkınız. Konserden zevk alan ve her konsere sanki son konserimiz gibi çıkan bir ekibiz. Problem olacağını tahmin etmiyoruz dediler.

2. Cevap: 2011 Eurovision Şarkı Yarışması Adayları

Bu yıl ben gidiyorum :f196: :) Belki sesim güzel değil fakat sempatik olmanın da bir avantaj olduğunu düşünürsek... :f196::):) Başarı şansımız var :f196::f30::f30:

3. Cevap: 2011 Eurovision Şarkı Yarışması Adayları

Benimde dansım pek iyi değil ama bir iki figürle sempatiklikten kurtarırız canım. Bekle beni bende geliyorum :f30:

4. Cevap: 2011 Eurovision Şarkı Yarışması Adayları

Böyle olmayacak sen gittin ben gittim..tartışmaya mahal vermeden isterseniz forumdaş grup olarak katılalım:))

5. Cevap: 2011 Eurovision Şarkı Yarışması Adayları

Aramizda eurovision sevdalilari varmis meger. :f118:

Hande Yener in istedigini en son mehmet in gezegeninde kendisinden duymustum.
    Bence fena olmaz Hande giderse. :f63:
    Ama Tarkana atilan fark dikkatimi cekti yazi da,
    gerci o kendine öyle bir yarismayi konduramaz ve katilmaz da,
    o ayri konu. :)

6. Cevap: 2011 Eurovision Şarkı Yarışması Adayları

hayko cepkin gitmeli bence...

7. Cevap: 2011 Eurovision Şarkı Yarışması Adayları

Yav Hayko Cepkin dediğin adamı kim dinler neden dinler hala anlamış değilim.Ne yüzünde meymenet var ne sesinde...Töbe yarebbbim tövbee...Bu adamı da nasıl mı tanıdım;yeğenim telde arkadaşı ile konuşuyordu ben kızıyordum,yeğen arkadaşına dedi ki kapatmam gerek teyzem hayko cepkin gibi bağrıyo...O kim la dedim anaaa baktım kii...Evlerden ırakk...Yeğenime yasakladım...

8. Cevap: 2011 Eurovision Şarkı Yarışması Adayları

Herkesten farklı bir tarzı var,en sevdiğim parçasıda melekler...Renkler ve zevkler tartışılmaz