2011 en isyankar sözler, isyan sözleri 2011

'Karışık Sözler' forumunda HazaN tarafından 1 Mart 2011 tarihinde açılan konu

1. 2011 isyan nickleri,
    en güzel isyan sözleri,
    en isyancı sözler

Sen we ßen’dik ßiz..$imdi Kan we rewan..$eytan we meLektik ßiz..$imdi õLüm we AzraiL..Senden Sønra cøk deqi$ti RuhSuz ßedenim..Køluma kazidiqim iSmin $imdi Senden kaLan tek izin..Baktikca , İhanetinin ßedeline Ruhumu $arkilar , Fikrimi NefRet , diLimi küfür ßesLeyecek…

Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

Ölüm yanıma gel
    Benim için tek ol,gelen bir tek sen ol
    Nehirlerim donmuş,
    ve etrafımdaki gölgeler kalbimi iğrendiriyor.

Sen var ya sen aynı sigaram gibisin Dumanı gözlerin? Külü dudakların Yalnız aranızda bir fark var sigaramı ben, beni ise sen yakıyorsun

Ölüm yanıma gel
    yanımda kal,sessiz ağlayışımı duy
    üzüntümün içine saklandım,üzüntüye mıhlandım.
    ve etrafımdaki acı dünyamı donduruyor.
    Dünyam soğuk…

Cok seviyordun cok ıstıyordun bnm ol dıordun olmadı zalım cok mu ıstedım senden ayrılık birden neden bu can feda benden var mı bnm gibi seven =)

Hayatta başarısız oldum.
    yıllardır feryat ettim.
    Zamanın içinde dondum.. geride kaldım..
    Kederin sevinci tüm bulduğum…
    Kederin büyük sevinci!

Nankörsun ey sevgili bu askın katılısın askım demem bn sana sen sıradan bırısın
    Su yalan dunyamda sendin tek gerceğim dilimde sarkımdın sen sımdı nefretimsin

Benim için ne olduğun hiç önemli değil sonuçta gözlerimin sana baktığı kadarsın ben o gözleri senden çektiğim an hoş bir anı olarak kalırsın

S£wdamızın adı B£rrak Sonu toprak dön£n aLçak oLSun §£nd£n ßæ§kæ§I yæLæn §£nd£n §onræ§I öLüm , §£nd£n qayrI§Ina yokum !

bénm yazdıq’m bir masaL dı bu sonu mutLu oLmayan…Kurduq’m hayaLé inandım bén asLında hic var oLmayan !