2011 Delikanlı sözler 2011

'Güzel Sözler' forumunda HazaN tarafından 21 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu

1. 2011 delikanlı sözler
    2011 Delikanlı nickler 2011
    2011 Delinkanlı nick
    Delikanlı nickler
    en yeni en popüler delikanlı sözler

Serseri gönlüm Seni Sevdi Seni beğendi, Senden başkası Olmaz Hayatımda Kalıcı Ebedi Ama Yanlışın OLmasın Çizerim Seni

Seven Sever Sevmeyen Yol Alıp Gider ßenim Dünyam Her Türlü Döner Kızım

Delikanlı adam ayağını yorganına göre uzatmaz Uygun yorganı yoksa yorgansız yatar

ηαмıмızıη вüуüкℓüğü Dσѕтℓαяıмızıηвüуüкℓüğüηdєη∂ ιя

Yok bu aşkın dermanı,her sözüm manalı Deli gibi sever bu delikanlı,sen istemesende bu can sana sevdalı

вιz öℓмєуι çσктαη gözє αℓ∂ıк ∂αуαηıмız∂α кιмℓєя göтüяü¢єz σηυ ∂üşüηüуσяυz

Sana ne demeliyim bilmiyorum Güneşim desem güneş batıyor,hayatım desem hayat kısa,gülüm desem o da soluyor,sana canım demeliyim Çünkü bu can seninle yaşıyor

Aѕℓα вιяιℓєяιηιη υмυ∂υηυ кıямα вєℓкι∂є ѕαнιρ σℓ∂υкℓαяı тєк şєу σ'∂υя

Güneşin rengine benzemez gecenin rengi Üşütür ayaz,korkutur karanlık Bugün bir gariplik,bir hüzünlük var yüreğimde Ya biz fazlayız bu şehirde ya da bir dost eksik

уαşαмαк ιçιη уαℓναямα∂ıк öℓмєк ιçιη уαℓναямαуız

Hissetmediğin hisleri hissettiğin zaman hissettiğin his aşktır

∂σѕтυм σℓмαz, нαѕмıм уαşαмαz

Bizler;Siz dışarı çıkarken annelerinizin uyardığı o kötü çocuklarız

Tutamayacağım sözler vermem Basit kişilerle mevzu yapmam Bazı şeyleri asla affetmem Ağır geliyorsa bu sözler firar serbest,üstelemem

öℓєηιη αякαѕıη∂αη αğℓαмαкι, ѕєη öℓ∂üктєη ѕσηяα∂α αякαη∂αη αğℓıуαη вıяαкмα !!

Sevilmekmi? Hiç tatmadım Ya gülmek? Çoktan unuttum Yaşamakmı ? Boşverr!! Aşk ne mi? Büyük bir yalan! Mutsuzlukmu? İşte o benim dünyam !!

вιя уєя∂є кüçüк ιηѕαηℓαяıη вüуüк göℓgєℓєяι σℓυşυуσяѕα σяα∂α güηєş вαтıуσя ∂ємєктιя

itaat sona ererse efendilikte sona erer Burada insanlar görüşleriyle karşılanır,davranışlarıyla ağırlanır,sözleriyle uğurlanır

αѕℓα вιяιℓєяιηιη υмυ∂υηυ кıямα, вєℓкι∂є ѕαнιρ σℓ∂υкℓαяı тєк şєу σ'∂υя

Yağmuru kıskandım sana dokundu diye Rüzgara kızdım kokunu çaldı diye Kaderime küstüm bana imkansızsın diye Bir tek geceleri sevdim Seni rüyalarıma yolladı diye

нαуαттα є∂ιη∂ιğιм тє¢яüвєℓєя, ує∂ιğιм кαzıкℓαяıη тσρℓαмı∂ıя

Vicdanla birlikte şerefte ararım sevdiklerimde Her zaman doğru değildir elbet seçimlerim Zaman gelir şerefsizleride severim !!

αуηı ∂ιℓι кσηυşαηℓαя ∂єğιℓ, αуηı ∂υуgυуυ ραуℓαşαηℓαя αηℓαşαвιℓιя

Korkaklar hiçbir zaman zafer anıtları dikmemişlerdir…

∂σѕтυη ∂σѕтυм∂υя, ∂üşмαηıη ∂üşмαηıм

Der Delikanlı Benim Gibi Sevemez her Sevende Benim Gibi Delikanlı Olamaz Gülüm…

ѕσηυηυ ∂üşüηєηℓєя кαняαмαη σℓαмαz

Aşkına döksem gözyaşlarımı elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versem bir gün gelecek sevecek misin?

нєяşєуιη, zαмαηı ναя; уαşαмαηıη, ѕєνмєηιη, нαттα öℓмєηιη вιℓє

Delikanlı adam ana babasına ekstradan hürmet eder

Hayatın Yükü Binmiş omuzlarıma, Derdi Çekerim yaşıyorum her Soluğumda hayat Kesmiş

Bağlantılarımı Sonunda yaşamaya Hakkım Yok Anladım her Soluklandığımda

Nekadar Sevmişim Seni Zalim, Ellerinin Sıcaklığıyla Yaşarken Soğuk odamda ihanetinle öldürdün beni tek Başıma Mutlu ol Zalim ben Artık Bu oyunda Bittim

Doğruluk sonsuzluğun güneşidir Nasıl olsa doğar

Geceleri Gözlerim Dumanlı gezerim, kalbimde Aşk yarası ile şarkılar söylerim Adına Güzelim Ben Sevmişim Birkere geri Dönüşüm yoktur Bende

Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem artık Çünkü sen rüzgarın çosturduğu bir toz bulutusun, bugün bana esersin,yarın ellere

Özledim Seni Özledim Seni Sevmeyi Ve özledim Yaşadığım Anlarda Seni Seviyorum Demeyi, Şimdi öLüme Bir Adım kala Sesleniyorum Sana Ağır Sevdalarımın Gülüsün Seviyorum Seni

Hafif laflar sevmez prensiplerim, kimseye bükülmez demir gibi bileğim bir seni sevdim bir senin için prensiplerime aşkını ekledim gülüm

Kurşun Acıtmaz Canımı Sevgilim Sözlerin yeter beni Vurmaya Kimse Bükmedi Bileğimi Sadece Sen bükdün Bakışlarınla Ne bilek Kaldı Nede Yürek kaldı

Biz ağır abi olduk alemde ders verdik bütün gençlere,sevgiyi aldık kalbimizden cüzdanımıza koyduk Tesbihle aşk yaşadık,gecelere atladık

Efendiliğimizden hiç bir şey kaybetmesekte aşk yolunda ihanete uğramaya mahkumuzz!!
    Senin nazın benim aragazım

Reislerle kurduk mekanı,dayılarla harcadık bu yolları Serserilerle aleme daldık,delikanlılarla şekil yaptık Bizler ağır abileriz,herkesi severiz

Gül Dikensiz, Silah Mermisiz, Aşk Sevgisiz, Bende Sensiz Olamam Gülüm…

вєуαzıη кα∂єяι кιяℓєηмєк, ѕιуαнıη кα∂єяι ѕυçℓαηмαктıя

∂üηуα вιя güη∂üя, σ ∂α вυgüη∂üя!

вιz вєℓιмιzє ѕιℓαнı ѕιℓαнℓα νυяυℓмαк ιçιη кσу∂υк

ѕєη∂єη вιя тαηє ∂αнα уσкѕα, єуναℓℓαн ∂ιує¢єкѕιη

ѕєη, ѕєη σℓ! αѕℓα вιz σℓмα

вιz öℓмєуι çσктαη gözє αℓ∂ıк ∂α, уαηıмız∂α кιмℓєя göтüяü¢єz σηυ ∂üşüηüуσяυz

ιηѕαηα güνєηмє öℓüя, αğα¢α уαѕℓαηмα кυяυя

нєя güη σℓαη уєηιℓιк, вєηιм gєℓєηєкℓєяιмє вιя ιнαηєт νє нαкαяєттιя

ѕєη çιƒтℓιктє αт тıмαя є∂єякєη, вιz ιηѕαη тıмαя є∂ιуσя∂υк