2011 Aralık Ayı Terazi Burcu Yorumları

'Astroloji ve Burçlar' forumunda EyLüL tarafından 14 Kasım 2011 tarihinde açılan konu

 1. Aralık Ayı Terazi Burcu Yorumları
  2011 Aralık Ayı Terazi Burcu Yorumu
  Terazi Burcu Aralik 2011 Yorumu

  Sevgili Teraziler Aralık ayına sevdiğiniz insanla bir hareket etmek ve onun isteklerine göre ayınızı belirlemek isteyebilirsiniz.
  Yakın çevre gezileri, dolaşmalar ve temiz hava almalar gün içinde etkili olabilir. Aralık ayının ilk haftasında kendi isteklerinizi göz ardı etmeniz, ilişkinizde duygusal gerilimlere neden olabilir. Sosyal çevre alanlarınızda ve arkadaş ortamlarınızda bazı sorunlar oluşabilir.. Özel hayatınız konusunda arkadaşlarınızın sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin ya da tam tersi olarak sevdiğiniz insan, arkadaşlarınız veya çevreniz konusunda sizi yanlış yönlendirebilir.
  14-18 Aralık tarihkerinde ortaklaşa para alanlarınızda oluşuyor. Bu ay eşinizin veya partnerinizin parasal durumuyla ilgili haberler gündeminize yerleşebilir. Veya ortaya çıkacak bir borç, bakiye veya ödeme, size zor zamanlar yaşayabilir. Marsın başak burcunda olması nedeniyle 2 ay boyunca enerjinizde düşüşler görülebilir. Kendinizi zorlayıcı hareket ve tavırlardan uzak durun. Sağlığınıza çok dikkat edin. Ateşli ve enfeksiyonel hastalıklara yakalanma etkiniz yüksek olabilir. Sizinle uğraşan insanların varlığında artışlar görülebilir.. Ay sonu ise, uzak çevrenizdeki akrabalarınızla iletişim halinde olabilir, dış ortamlarda bulunmak
   
Yükleniyor...
- 2011 Aralık Ayı Forum Tarih
31 Aralık 2011 Sayısal Loto Sonuçları Güncel Bilgiler 31 Aralık 2011
Semerkand Aile Dergisi, Aralık 2011 Sayısı Çıktı Dini Konular 11 Aralık 2011
Semerkand Dergisi, Aralık 2011 Sayısı Çıktı Dini Konular 11 Aralık 2011
2011 Aralık Ayı Yengeç Burcu Yorumları Astroloji ve Burçlar 14 Kasım 2011