2010 Yaz Bayan Ayakkabı Modası

'Moda Rehberi' forumunda YAREN tarafından 23 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

1. 2010 Yaz Bayan Ayakkabı Modelleri

2010 Babetler
    2010 İlkbahar Yaz ayakkabı trendlerinden biri olan babetler de özellikle balerin babetler çok popüler.
    Renkli, taşlı, desenli ve sade babetler

2010 Gladyatör sandaletler ve ayakkabılar
    Geçen yıl Sarah Jessica Parker’ın şık elbiselerle giydiği Dior marka gladyatör sandaletler olay olmuştu.

2010 Dolgu topuklar
    En güzel ve eski moda efsanelerinden biri olan dolgu topuklu ayakkabılar bu yaz muhteşem bir dönüş yaptı.İster hasır, ister tahta, ister renkli olsun, dolgu topuklar bu yaz her çeşidinden mevcut.

2010 Renkli ayakkabılar
    Eğer renklerle oynamayı ve onları özgürce kullanmayı seviyorsanız bu yaz gökkuşağının tüm tonları baştan ayağa süsleyecek..
    Jimmy Choo, Vivienne Westwood’un Melissa’ları, Alexander Mcqueen, Christian Louboutin ve daha nicesi koleksiyonlarında renklere bolca yer vermişler.

2. Cevap: 2010 Yaz Bayan Ayakkabı Modası

Evet Yaren tespitlerin çok doğru vitrinler aynı anlatttığın tarzda... Bugün şöyle bir göz gezdirdim de :f196:

Bir de lacivert,kırmızı,beyaz renklerinin birlikte kullanıldığı çanta ve ayakkabılar acaip popüler.Her üç bayandan biri öyle giyinmişti bugün dışarıda.Çok rahatsız edici herkeste aynı şeylerin olması :f40: hiç tarzım değil :)

3. Cevap: 2010 Yaz Bayan Ayakkabı Modası

Evet Onlara Marine Tarzı diyolar Blue bende heryerde ayrıca çizgili çizgili insanlar görüyorum tek tek olsa neyse bazen topluluk bir araya gelince Dalton kardeşlere benzetiyorum :):f30:

Sandaletler tamam da o kocaman topukların üzerine çıkamam ben :f106: Yanında baston da verirlerse belki düşünebilirim :)

4. Cevap: 2010 Yaz Bayan Ayakkabı Modası

Bende herkesin giydiklerinden giymem açıkçası moda diye tarzıma uymayanı da almam. Ama renk, desen ve trendlere uygun modellerden kombine yapabilirim.Tercihim hem farklı olmak hemde modanın içinde olmak.:f196: